Beykoz'da yarın okullar tatil edildi

  • 0
  • 5239

İstanbul Valiliğinin son dakika aldığı karara göre Beykoz'da 18 Mart günü hava muhalefeti nedeniyle eğitim öğretime ara verildi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın son dakika bildirimine göre 18 Mart 2022 Cuma'dan 21 Mart 2022 Pazartesi gününe kadar eğitim ve öğretim faaliyetlerine ara verildi.

Valilikten yapılan açıklamada, "Bütün resmi ve özel temel eğitim ve ortaöğretim kurumları ile halk eğitim merkezleri, olgunlaşma enstitüleri, özel öğretim kursları, motorlu taşıt sürücü kursları, çeşitli kurslar, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, resmî okullardaki destekleme ve yetiştirme kursları ile özel okullardaki takviye kurslarına, Kur’an kursları ile 4-6 yaş arası ana sınıfları da dahil olmak üzere; bütün eğitim kurumlarında eğitim faaliyetlerine, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı özel kreş ve gündüz bakımevleri ile çocuk kulüplerinin faaliyetlerine, ara verilmesi kararlaştırılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Öte yandan, 18 Mart 2022 Cuma günü kamu, kurum ve kuruluşlarında görevli engelli, malul ve hamile personel idari izinli sayılacak.

Haber Merkezi

Beykoz'da bir konteynerde 19 ölü köpek bulundu
Önceki Beykoz'da bir konteynerde 19 ölü köpek bulundu
Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Sonraki Beykoz’da İlçe Milli Eğitimin kararı tepki çekti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz