Beykoz'da yapılan alçaklıktır

  • 0
  • 6925

Beykoz'da devam eden Tokatköy Kentsel Dönüşüm projesinde sular ısınmaya devam ederken, açıklamalar peş peşe geldi.

Beykoz'da büyük tartışmaların odağında planlandığı şekilde sürdürülen Tokatköy Kentsel Dönüşüm projesinde sular kızışmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde elektrik, su ve doğalgaz bağlantılarının kesilmesinin ardından vatandaşlar tarafından yapılan açıklamalara Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, cevap verdi.

Aydın, CHP Milletvekili Av. Mahmut Tanal'a sosyal medya üzerinden verdiği cevapta, 'alçaklık' dedi.

Tanal'ın Tokatköy sakinlerinin videosunu paylaşarak yaptığı, " Ya! Oy verdiler, belediye başkanı seçtiler. Şimdi seçmenin randevu talebini, "Ağız kokularını çekemem" şeklinde reddediyor. Kentsel dönüşümde haklı talepleri görmezden gelinen, polis zoruyla sokağa atılmak istenen Tokatköy sakinlerinin AKP'li Beykoz Belediyesi'ne tepkisi." açıklamasına birinci ağızdan açıklama geldi.

Beykoz Belediye Başkanı, Tanal'ın bu ifadeleri için 'alçaklık' dedi.

Aydın, " Ağzımdan hayatım boyunca yanlışlıkla bile çıkmamış bu ifadenin bana yakıştırılmasını başka şartlar altında “alçaklık” olarak nitelerdim. Ancak siz bir avukatsınız, bu yüzden bu yakıştırmanızın sağdan soldan duyduklarınızla yaptığınız art niyetli bir hata olduğunu düşünüyorum. Tokatköy’de hak sahibi hemşehrilerimizin yüzde 90’ına yakınının imza attığı projemizi hevesle baltalamak istemenizi anlayışla karşılıyorum. Çünkü siyasi rant sağlamanın her yolunu mübah görüyorsunuz.Anlaşılan insanlarımızın refahı ve güvenliği sizin için siyasetten sonra geliyor." ifadelerini kullandı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Tanal'a seslenerek, "hayatım boyunca kullanmadığım bu ifadeyi geri alın" dedi.

Haber Merkezi

Beykoz’daki görevinden istifa etti
Önceki Beykoz’daki görevinden istifa etti
Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı
Sonraki Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz