Beykoz'da yanan evden uyuşturucu imalathanesi çıktı

  • 0
  • 7799
Beykoz'da yanan evden uyuşturucu imalathanesi çıktı
Beykoz'da yanan evden uyuşturucu imalathanesi çıktı

Beykoz'da tek katlı bir evde çıkan yangına müdahale eden itfaiye ekipleri karşılaştıkları görüntü karşısında hayrete düştü.

Geçtiğimiz akşamüstü Beykoz Yavuz Selim Mahallesi'ndeki tek katlı lüks bir villada yangın çıkmasının ardından çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine itfaiye polis ve sağlık ekipleri gönderildi.

İtfaiye ekipleri yangına müdahalelerinin ardından villanın içerisinde uyuşturucu imalathanesi olduğunu fark ederek emniyet güçlerine bilgi verdi. Villada kiracı olarak ikamet eden Mustafa Cicim ise tutuklandı.

Saat 16.00 sıralarında villadan duman yükselmeye başladı. Durumu farkeden komşuları Cicim'e haber vermek için zile bastı ve ekiplere haber vereceklerini söyledi.

İkamet ettiği villada yangın çıktığını duyan Cicim büyük panik ve korku yaşadı. Çünkü kaldığı bu daireyi uyuşturucu imalathanesi olarak kullanıyordu. Kısa sürede adrese giden ekipler yangını söndürdü.

İçeri girdiklerinde ise gördükleri manzara karşısında şoke oldu.

İhbar üzerine harekete geçen narkotik polisleri villada uyuşturucu üretmek için özel çadırlar içinde hava sistemleri ve ışıklarla donatılmış sera buldu.Hassas burunlu köpekler her yeri didik didik aradı.

Yapılan aramada çok miktarda uyuşturucu ham maddesi ele geçirildi. Öte yandan şüphelinin yasaklı ırk olmasına rağmen beslediği 3 tane pitbull cinsi köpeğine de el konuldu.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Haber Merkezi

Beykoz’da yıkılan cami için imza kampanyası
Önceki Beykoz’da yıkılan cami için imza kampanyası
Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı
Sonraki Beykoz'da gece saatlerinde kar yağdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz