Beykoz'da yakalanan suç makineleri serbest bırakıldı

  • 0
  • 12871
Beykoz'da yakalanan suç makineleri serbest bırakıldı

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün 13 Haziran'da yakaladığı E.Y. ve H.K, Beykoz Adliyesi'nde çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden edinilen bilgiye göre İlçe Asayiş Büro Amirliği ekipleri 13 Haziran günü meskun mahalde havaya ateş açan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Yapılan çalışma sonucu 40 adet suç kaydı bulunan E.Y. ile 14 suç kaydı bulunan H.K, 13 Haziran günü Beykoz Emniyet birimlerince yakalandı.

"Genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması", "mala zarar verme" ve "6136 Sayılı Kanuna Muhalefet" suçundan sevk edildikleri Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı'nca çıkarıldıkları mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

E.Y.'nin daha önce, TCK 188 suçundan 1 adet, TCK 191 suçundan 7 adet, çocuğun kaçırılması ve alıkonulması suçundan 2 adet, 6136 sayılı kanuna muhalefet suçundan 2 adet, kasten yaralama suçundan 6 adet, güveni kötüye kullanma suçundan 1 adet, görevi yaptırmamak için direnme suçundan 2 adet, trafik güvenliğini tehlikeye sokma suçundan 1 adet, açıktan hırsızlık suçundan 6 adet, tehdit suçundan 1 adet, işyerinden hırsızlık suçundan 5 adet, evden hırsızlık suçundan 1 adet ve mala zarar verme suçundan 5 adet suç kaydının olduğu bildirildi.

Toplam 14 suç kaydı bulunan H.K'nın da TCK 191 suçundan 6 adet, 6136 sayılı kanuna muhalefet suçundan 2 adet, tehdit suçundan 3 adet, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçundan 1 adet, kasten yaralama suçundan da 2 adet kaydı bulunduğu öğrenildi.

- Olay

Beykoz'da otomobiliyle seyreden kadın, konutların bulunduğu bölgede silahla havaya ateş açmış, aracı kullanan sürücü de o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetmişti.

Şüpheliler o anları ise sosyal medyada paylaşmıştı.

Haber Merkezi

Beykoz’un Başkanı TOGG’u taksi gibi kullanıyor
Önceki Beykoz’un Başkanı TOGG’u taksi gibi kullanıyor
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz