Beykoz’da İYİ Parti’den MHP’ye geçişler sürüyor

  • 0
  • 5581
Beykoz’da İYİ Parti’den MHP’ye geçişler sürüyor
Beykoz’da İYİ Parti’den MHP’ye geçişler sürüyor
Beykoz’da İYİ Parti’den MHP’ye geçişler sürüyor

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Kurucular Kurulu, aynı zamanda İYİ Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Ali Emanet ve Kamil Güner Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın kuruluş aşamasında yer alan Sedat Ali Emanet ve Kâmil Güner MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ile yaptıkları görüşme sonrası MHP’ye geçme kararı aldı.

Ersin Beyaz döneminde İYİ Parti İstanbul İl Yöneticiliği de yapan Sedat Ali Emanet, MHP’ye geçişin de, son zamanlarda özellikle savunma sanayinde, kendisinin de içinde yer aldığı havacılık sektörüne yönelik eleştirilerin etkili olduğunu ifade ederek, “Millet İttifakı’ndan gelen açıklamalar, yarın iktidar olduklarında nasıl yol çizeceklerinin bende işareti oldu” cümlelerine yer verdi.

Çocuklarımın geleceği soğan fiyatından daha değerli

Cumhur İttifakı’nın, ileriki aylarda savunma sanayinde yapacağı çalışmaları bildiğini ifade eden Emanet, “çok daha fazla heyecan verici gelişmeler olacağına inanıyorum. Çocuklarımızın geleceği ve güvenliği benim için soğan fiyatından daha değerli” dedi.

FETÖ’ye, PKK’ya göz yumamayız…

“AK Parti’yi, kozmik odayı açtılar diye eleştirenlerin, şimdi sandığa gidip verdiği oylar ile ülkemin tüm projelerini emperyalist yapılara teslim etmeye çalışıyorlar” ifadelerine yer veren Ali Emanet, “yeniden açıkça ortaya çıkan PKK/FETÖ yapılarına müsaade edemeyiz, yalan dolan haberlerle insanlarımızı yeniden etki altına almalarına göz yummamalıyız.” şeklinde konuştu.

Sedat Ali Emanet, bundan sonra ki süreçte Beykoz’un her alanda büyümesi, Beykoz’un çocukları ve gençleri için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.

MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş da, Sedat Ali Emanet’in Beykoz’un bir değeri olduğunu ifade ederek, “kendisinin ifade ettiği cümlelerin eksiği var, fazlası yok. Kendisi hoş geldi, sefa getirdi.” dedi.

Haber Merkezi

Beykoz Çavuşbaşı U18 Türkiye finallerine kalmayı başardı
Önceki Beykoz Çavuşbaşı U18 Türkiye finallerine kalmayı başardı
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz