Beykoz’da voleybol kampı sona erdi

  • Güncelleme: 26.10.2020 17:52
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesinin, 7 yıl sonra yeniden kurduğu; A Bayan, Genç ve Yıldız Voleybol takımlarının Alibahadır kampı tamamlandı
Beykoz’da voleybol kampı sona erdi

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü 13 ayrı branşta açmış olduğu spor okullarının dışında takımlar düzeyinde Alibahadır'da bulunan Okçular Vakfı olarak bilinen yerde Belediye Başkanı Murat Aydın'ın Beykoz Belediyesine kazandırdığı Eğitim ve Sosyal Tesis alanında kamplara başlamıştı.

Bu kapsamda hafta sonunda bahsedilen Kamp Merkezinde Voleybol Takımlarının kampı gerçekleşirken, gün içinde bölgeye yakın olan TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Fitness Salonunda çalışmalar yapan sporcular, akşam üzerleri ise Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda rutin antrenman programına aksatmadan devam etti.

Beykoz Belediyesi GSK Voleybol Takımlar ve Spor Okulları Başantrenörü Aykut Aydın Kampın genel bir değerlendirmesini yaparken, "Öncelikle Belediye Başkanımız Murat Aydın'a bu tesisleri bizlere de açacak şekilde ilçeye kazandırdığı için teşekkür etmek isterim. Bir teşekkür de Fatih Sağlam ve Salim Öztürk Başkanlarımıza sunuyorum. Uzun yıllardır Beykoz Belediyesi GSK bünyesinde Antrenör olarak görev yapan biri olarak ifade etmek isterim ki bu tür kampların son derece yararlı olduğu kanaatini taşımaktayım. Çok güzel bir ortama sahip tesislerde moral ve motivasyonu fazlası ile depoladık" diye konuştu.

Kamp süresince iyi bir kaynaşma yaşandığına dikkatleri çeken Aykut Aydın, "Bu arada iki günlük kampımız süresince Fıtness Salonlarını bize açan TFF Meral-Celal Spor Lisesine ve değerli Müdürümüz Candar Keskin'e de ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz. Kondisyon çalışması dışında akşamları salon voleybol çalışmalarımız da aksamadan devam etti. Bu sene Kulüp Yönetimimiz bilindiği üzere A Takım ile de liglere katılım sağlama kararı almıştı. Bu kapsamda bünyemizde yetişen ve değişik takımlarda görev yapan sporcularımız yuvaya döndüler. Onların tecrübeleri diğer genç oyuncular için önemli bir örnek teşkil etmekte. Bölgesel Amatör Lige genç bir kadro ile katılım mücadelemizi salona yansıtacağız. Bu ligdeki müsabakalarımızı başarı ile geçersek TVF Kadınlar Voleybol 3. Liginde karşılaşmalara çıkma hakkı elde edeceğiz. Uzun vadeli bir hedef belirlendiği için bu konuda genç kadromuz ile aceleci olmayacağız ama her maçımıza da kazanama hedefi ile çıkacağız" dedi.

Beykoz Belediyesi GSK Voleybol Takımlar Kampında sporcular Tesisler içinde bulunan Okçular Vakfı Eğitim alanında uzman eğitmen eşliğinde ok attılar. Voleybolcu kızlar bu sosyal aktiviteden bir hayli keyif almış göründü.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Voleybol, Kamp