Beykoz'da voleybol emin ellerde

  • 0
  • 7229

Bayan voleybolu üzerine eğitim veren Beykoz Voleybol kulübü, bayan voleybol liglerinde ilçeyi bu sezon 4 takımla temsil edecek.

Antrenör Bektaş Durmaz yönetiminde çalışmalarını Atatürk Ortaokul'unun Spor Salonu'nda devam ettiren kulüp bu yıl liglere iki minik takım, bir küçük takım ve bir yıldız kız takımıyla katılacak.

Yaklaşık 7 ay önce kurulan ve kısa sürede yüz civarında sporcuyu bünyesine alan kulübün, kurucusu ve aynı zamanda antrenörü olan Bektaş Durmaz yaptığı açıklamada; "7 ay önce kurulan bir kulüp olarak İstanbul voleybol liglerine bu sezon 4 takım ile katılıyoruz. İki minik, bir küçük ve bir yıldız kız takımımızla lige girmek için başvuru yapıyoruz. Beykoz voleybolunu İstanbul liglerinde 4 takım ve 60 sporcu ile temsil edeceğiz" dedi.

"Amacımız bu yıl sporcularımızın tecrübe kazanması. Bu sezon maç tecrübesi kazanacak sporcularımız sonraki sezonlarda Beykoz ismini şampiyonluklarla duyuracaktır." şeklinde konuşan Durmaz, "Beykoz Voleybol Kulübü'nün 7 aylık süreç içerisinde 60 sporcuyla lige katılması ilerleyen yıllarda voleybol branşında marka bir kulüp olacağının sinyallerini veriyor. Kulübümüz tamamen öğrenci velilerimizin verdiği destekle çalışmalarını sürdürüyor." ifadelerini kullandı.

Bektaş Durmaz, "Beykozlulardan kulüplerine sahip çıkmalarını isterken, bu yolda bizlere destek olsunlar. Şunu net olarak ifade ediyorum Beykoz voleybolu emin ellerde. Gelecek yıllar Beykoz voleybolunun yılları olacak. Biz bu amaç doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sürdürmeye de devam edeceğiz. İlerleyen yıllarda Beykoz'un ismini çok daha üst liglerde  göreceksiniz. Biz buna inanıyoruz. Tüm Beykozlu voleybol severler de  bizlere inansın ve bizleri takip etsin" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz'da coşku 27 gün hiç bitmedi
Önceki Beykoz'da coşku 27 gün hiç bitmedi
Beykoz'da Galatasaray'ın 24. Şampiyonluk kutlamaları
Sonraki Beykoz'da Galatasaray'ın 24. Şampiyonluk kutlamaları
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz