Beykoz'da vira Bismillah için son hazırlıklar

  • 28.08.2021 21:58
  • Güncelleme: 28.08.2021 21:59
  • Okunma: 2611 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Polonezköy'deki balıkçılar denizlere açılmadan önce son hazırlıklarını tamamlarken AK Parti İstanbul İl Başkanı da kendilerini ziyaret etti.
Beykoz'da vira Bismillah için son hazırlıklar

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'ye Polonezköy'deki balıkçıları ziyaretine İstanbul Milletvekili Pervin Tuba Durgut, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanvekili Hayrettin Yanık, Kadın Kolları Başkanı ve Beykoz Belediyesi Meclis Başkanvekili Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam'ın yanı sıra il ve ilçe yöneticileri ile belediye başkan yardımcıları eşlik etti.

Vira Bismillah demek için son hazırlıklarını tamamlayan balıkçılarla bir araya gelen AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, balıkçılara bereketli bir sezon geçirmeleri temennisinde bulundu.

İl Başkanı Kabaktepe ile birlikte balıkçıları ziyaret eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Poyrazköy'de Vira Bismillah öncesi son hazırlıklarımızı yapıyoruz. İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ile birlikte denizlerimizin bereketini sofralarımıza taşıyan balıkçılarımızla buluşup, av sezonu açılış hazırlıklarına el verdik. Sezon boyu ağlarınız dolu, bereketiniz bol olsun." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Osman Nuri Kabaktepe, Ziyaret, Balık, Sezon, Av

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz