Son Dakika

Beykoz’da Veteranlar Turnuvası 2021 başladı

  • 0
  • 3297
Beykoz’da Veteranlar Turnuvası 2021 başladı
Beykoz’da Veteranlar Turnuvası 2021 başladı
Beykoz’da Veteranlar Turnuvası 2021 başladı
Beykoz’da Veteranlar Turnuvası 2021 başladı

Beykoz İlçesini Veteranlar-Masterler Liglerinde temsil eden Paşabahçe Masterler 80 Takımı, "Halil İbrahim Soyer-Veteranlar Turnuvası-2021 " müsabakaları öncesinde Dost Beykoz'u konuk etti.

Turnuvaya Medya desteği veren Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan'ı" Kuş Evi" adlı işletmede konuk edip hem gerçekleşecek turnuvaya ilişkin hem de Masterler-Veteranlar Camiasına ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.

Paşabahçe Masterler 80 Kulüp Başkanı Mehmet Aydın'ın yanı sıra takım Antrenörü Mustafa Ülker ile Futbolcularından Eren Aydın ve Emre Aydın'ın da bulunduğu ortamda Beykoz İlçe Sporuna ve de özellikle futboluna ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Paşabahçe Masterler 80 Takımı Kaptanı da olan Başkan Mehmet Aydın, Merhum Halil İbrahim Soyer'in hatırasına Ortaçeşme Masterler Kulübü ile görüş alışverişinde bulunduktan sonra böylesine anlamlı bir turnuvaya imza atıldığının altını çizerken, "Beykoz İlçemizin değerli sporcularından olan  Halil İbrahim Soyer'i Ocak ayında maalesef kaybettik. Öncelikle merhum arkadaşımıza bir kere daha Yüce Allah'tan Rahmet dileklerimizi iletmek isteriz. Onun adını yaşatmak unutturmamak amacı ile Ortaçeşme Masterler Takımından arkadaşlarımız ile bir araya gelip bir turnuva organizasyonu yapma kararı aldık. Hayırlısı ile itibarı ile Ortaçeşme Stadında ilk hafta maçları ile turnuvamız başlayacak. İlk olarak Saat 16.00'da Ortaçeşme Şöhretler ile Beykoz Şöhretler Takımları bir maç yapacaklar. Sonrasında ilk maç için Ortaçeşme Masterler ile biz yani Paşabahçe Masterler 80 Saat 17.30'da ilk maç için sahaya çıkacağız. Bu müsabakanın ardından ise günün ikinci maçı için Çotanaklar 28 Masterler ile Beşyüzevler SK Masterler Takımları 19.00'da sahaya çıkacaklar. Ben bu anlamlı turnuvaya katılan tüm takımlara şimdiden başarılar diliyorum.  Bu arada Pandemi Şartları da dikkate alınarak Turnuva kapsamındaki bazı maçların Kartal 75.Yıl Stadında yapılacağını hatırlatmak isterim. Bu hafta orada da 2 maçımız olacak" diye konuştu.

Paşabahçe Masterler 80 Takımı Kaptanı ve de Kulüp Başkanı olan Mehmet Aydın ile sonrasında Türkiye'deki Masterler-Veteranlar Futbol Dünyasına ilişkin ayaküstü bir görüşmede bulunduk.

Türkiye'de Masterler-Veteranlar Dünyasının oldukça ses getirmeye başladığına vurgu yapan Mehmet Aydın, "Bilindiği üzere Beykoz İlçemiz İlk Lig Organizasyonunda Beykoz Masterler SK Takımı olarak katılım sağlamıştı. Ben de hem aktif futbolculuk dönemimde hem de Masterler Kategorisinde Sarı-Siyahlı formayı giyme onurunu yaşadım. İlçemizde ilerleyen süreçte birçok takım kurulmaya başlandı. Ben de Paşabahçe Futbol Takımında bir dönem yan yana oynamış isimler ile birlikte Paşabahçe Masterler 80 olarak Masterler-Veteranlar Dünyasına farklı bir kulvardan giriş yaptım. Şu anda Elit Master Lig Organizasyonuna üyeyiz ve turnuvalara, şampiyonlara katılım sağlamaktayız. Kadromuzda Süper Lig deneyimli, Profesyonel Lig deneyimli isimler de mevcut. Beykoz ilçemizi katılım sağladığım her organizasyonda başarı ile temsil etme gayretindeyiz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

 

Beykoz Kanlıca’da hafıza kartı… Ahmet Karaman
Önceki Beykoz Kanlıca’da hafıza kartı… Ahmet Karaman
Beykoz 1908 Klasman Grubunda
Sonraki Beykoz 1908 Klasman Grubunda