Spor

Beykoz'da veteranlar heyecanı sürüyor

Beykoz'da veteranlar heyecanı sürüyor
25.12.2017 10:21
| | |
5023

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1. Grubunda mücadele eden Beykoz'un 3 temsilcisi de hafta sonu maçlarını bol gollü geçirdi.

Grup Lideri olan Beykoz Rizeliler Derneği Masterler Takımı hafta sonunda Bostancı Masterler Takımını konuk ederken, Beykoz Masterler Takımı bir diğer Beykoz ekibi olan Göllü Masterler takımı ile karşı karşıya geldi.

Paşabahçe Stadında oldukça soğuk bir Pazar Akşamına denk gelen Beykoz Rizeliler Derneği-Bostancı Veteranlar karşılaşması heyecan ve tempolu geçti. Her iki takım futbolcuları dostane bir görüntü çizerken karşılaşmadan galip ayrılan taraf 4-1'lik skor ile ev sahibi takım oldu.

Kadir Gemici Yönetimindeki Beykoz Rizeliler Derneği Masterler Takımı karşılaşmaya Kalede Fatih Mumcu, Engin Tuzcuoğlu, Hakan Kuş, Mehmet Akif Kalpakoğlu, Ahmet Narinç, Serkan Kemeç, Kılıçaslan Emiralioğlu, Cihan Karasay, Mustafa Kurtuluş, Kamil Çolak ve Turabi Taş'tan oluşan bir kadro ile çıktı. Yedek Kulübesinde başlayan isimler ise Tayfun Şirin ve Salih Mumcu idi.

Beykoz Rizeliler Derneği Masterler Takımı rakibine göre daha atak ve üstün olan taraf görüntüsü çizerken, kaydedilen goller dört farklı isimden geldi. Gecenin golcüleri Kılıçaslan Emiralioğlu, Ahmet Narinç, Engin Tuzcuoğlu ve Cihan Karasay idi.

Göllü Masterler Beykoz Masterleri şoka uğrattı: 6 - 1

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1.Grubundaki iki Beykoz ekibini karşı karşıya getiren müsabakanın adresi Alemdağ Stadı idi.

Ligin deneyimli ekiplerinden olan Beykoz Masterler SK, bu sezon ilk kez liglere dahil olan Göllü Masterler karşısında sahadan 6-1’lik mağlubiyet ile ayırıldı. Müsabakanın ilk yarısı 3-1 Göllü Masterler üstünlüğünde geçildi.

Maçın yıldızlaşan ismi ise daha önce Beykoz Masterler SK Takımında da forma giyen Özcan Özdeniz idi. Yetenekli golcü kaydettiği 3 gol ve oynadığı futbolla izleyenlerden tam not aldı.

STAD: Alemdağ Stadı

BEYKOZ MASTERLER SK: Aydın Kurçenli, Engin Bayram, Menderes Türkoğlu, Birol Öztürk, Mehmet Aydın, Engin Çak, Cavit Akcan, Hakkı Baş, Ersin Özüpek, Günaydın Baş, Hayrullah Kırtorun

YEDEKLER: Şener Keş, Adem Ünal, Fatih Akbay, Alim Torun, Ufuk Yılmaz, Kahraman Yüce, Selman Çolak, Barış Uzun, Mustafa Kesmen, Halil İbrahim Soyer

TEKNİK DİREKTÖR: Sertaç Olcayto

GÖLLÜ MASTERLER SK: Emre Alev-Hasan Aydın-Özkan Türkkorkmaz-Yücel Çakır-Gürcan Özdeniz-Onur Türker-Ersin Yolcu-Tuncay Toğuz-Kemal Yaşa-Özcan Özdeniz-Fırat Yolcu

YEDEKLER: Ufuk Yerlikaya, Ahmet Artar, Nusret Kalyoncu, Ramazan Gül, Şahin Şen, Yıldıray Tezcan, Şaban Sert, Eyyüp Kurt, Ayhan Kebeli, Erhan Yılmaz

TEKNİK DİREKTÖR: Ahmet Kurt

GOLLER: Özcan Özdeniz (3), Fırat Yolcu (2), Tuncay Toğuz (Penaltıdan) / Engin Çak

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Masterler Ligi

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"