Yaşam

Beykoz'da vefat eden polis memuruna son görev

Beykoz'da vefat eden polis memuruna son görev
20.09.2017 11:43
| | |
11125

Beykoz'da gece görevi sonrası hayatını kaybeden polis memuru için Emniyet Müdürlüğünde resmi tören düzenlendi.

Yaklaşık 2,5 ay önce gece görevi sonrası evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Polis Memuru İsmail Yiğit için resmi tören düzenlendi.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Çevre Koruma Şube Müdürlüğü polis memurlarından İsmail Yiğit, 5 Temmuz günü gece görevinin ardından evine dönmüş, bu sırada ise kalp krizi geçirmişti. 112 Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Polis Memuru Yiğit, 76 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybetti. 

Dün sabah saatlerinde hayatını kaybeden Polis Memuru İsmail Yiğit için Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde resmi tören düzenlendi. 

Beykoz Müftüsü Ali Efe'nin okuduğu Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan törene Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü M. Sururi Saydam, Polis Memuru İsmail Yiğit'in görev arkadaşları, ailesi ve sevenleri katıldı. 

Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından Yiğit'in naşı Alvarlızade Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Sancaktepe Mezarlığı'na defnedilecek. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Polis Memuru, Vefat, Cenaze, İsmail Yiğit, Tören

reklam
1 Yorum
Gökhan Akat20.09.2017 13:49:25

Allah rahmet eylesin. Anadoluhisarı mah. de görev yapmaktaydı. İyi bir abimizde. Ailesinin ve polis teşkilatının başısağolsun.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"