Beykoz'da vatan nöbet çadırı kuruldu

  • 0
  • 8317
Beykoz'da vatan nöbet çadırı kuruldu
Beykoz'da vatan nöbet çadırı kuruldu
Beykoz'da vatan nöbet çadırı kuruldu
Beykoz'da vatan nöbet çadırı kuruldu
Beykoz'da vatan nöbet çadırı kuruldu

Vatan Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, Beykoz Merkez'de çadır kurarak, nöbet tutmaya başladı

Vatan Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, Beykoz Merkez'de çadır kurarak, nöbet tutmaya başladı

Vatan Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, şehit olan asker ve polisleri rahmet anmak; Doğu ve Güneydoğu'da halen görev yapan polis ve askerlere de moral vermek için Beykoz Merkez'de bir çadır açtı. Yaklaşık 10 gün boyunca çadırda 7/24 nöbet tutacak olan Vatan Partililer, bu sırada Beykozlu vatandaşlardan dileyenlerin yazacakları mektupları da toplayarak, Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan güvenlik çalışanlarına ulaştıracak.

Beykoz Onçeşmeler önünde bir çadır açan Vatan Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı yöneticileri, terörde yaşamını kaybeden polis ve askerler için nöbet tutmaya başladı. Vatan Partisi Beykoz İlçe Başkanı Hakan Ekiz ile birlikte Dost Beykoz'a özel poz da veren partililer, yazılı olarak şu açıklamalarının duyurulmasını istediler:

Vatan Partisi Beykoz Şubesi: “Faaliyetlerimiz sırasında hiçbir siyasi parti amblemi, bayrağı, flaması ve sembolü kullanılmayacak!”

"Terör örgütünün, polis ve askerimize yönelttiği yurt dışından destekli kalleş saldırılarının devam ettiği bu günlerde milli birlik ve dayanışmayı pekiştirmek, şehit olmuş ve halen vatan savunmasındaki Mehmetçik ve polis ailelerimize özellikle annelerimize destek ve dayanışma maksadıyla, Beykoz Onçeşme Meydanı'nda 'Vatan Nöbet Çadırı' kurulmuştur. Bu çadır, birlik, beraberlik ve dayanışmanın sembolüdür. Çok değerli Beykoz Halkı'nın şehitlerimiz için tutacağımız Vatan Nöbeti'nde yanımızda olacaklarına inancımız tamdır.

Faaliyetlerimiz esnasında bir masa kurulacak ve burada vatandaşlarımız, asker ve polis aileleri tarafından halen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerimizde vatan savunmasındaki Mehmetçik ve polislerimize iletilmek üzere mektuplar yazılacaktır. Toplanan bu isimsiz mektuplar, isimsiz sahiplerine ulaştırılmak üzere ilgili makamlara teslim edilecektir.  Bu faaliyetimiz, bütün şehirlerimizin isim ve plaketlerinin eklendiği fidanların, tahsis edilecek Vatan Şehitleri Ormanı alanına dikilmesi ile ebedi anlam kazanması ile son bulacaktır.

Bu faaliyetlerimiz esnasında, bu alan içinde, hiçbir siyasi parti amblemi, bayrağı, flaması, rozeti ve sembolü kullanılmayacak; yaptığımız faaliyetlerin manevi anlamına uygun olarak partiler üstü geniş katılımlı bir dayanışma sağlanmaya çalışılacaktır."

Haber Merkezi

SP Beykoz, ziyaretini erteledi
Önceki SP Beykoz, ziyaretini erteledi
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz