Beykoz'da vakalar arttı Kovid-19 iptalleri başladı

  • 0
  • 8627
Beykoz'da vakalar arttı Kovid-19 iptalleri başladı
Beykoz'da vakalar arttı Kovid-19 iptalleri başladı

Kovid-19 vakalarının İstanbul genelinde zirve yapmasının ardından Beykoz'da da bazı etkinlik ve programlar iptal ediliyor.

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Hentbol Süper Lig 5. hafta karşılaşmaları kapsamında yarın Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda oynanacak Spor Toto Spor Kulübü ile Beykoz Belediyesi arasında oynanacak karşılaşma ileri bir tarihe ertelendi.

Beykoz Belediyespor'dan yapılan kamuoyu açıklamasına göre 21 Ekim tarihinde sponsor hastane Medikal Park'ta yapılan testlerde 2 sporcunun testinin pozitif çıktığı bildirildi.

Açıklamada, "Sponsor Hastanemiz Medical Park'ta yapılan Kovid-19 testleri sonucunda şu ana kadar çıkan testlerde iki kişinin Kovid-19 test sonucu pozitif çıkmış olup toplamda 9 kişi karantina altına alınmıştır. Diğer sporcuların test sonuçları tamamlanmamıştır. Sporcularımıza ve teknik kadromuza acil şifalar dileriz" ifadeleri kullanıldı.

TRT Spor 2 kanalınca canlı olarak yayınlanacak olan Spor Toto SK ile Beykoz Belediyespor arasında oynanacak karşılaşma ileri bir tarihe ertelendi.

Spor Servisi

Çocuklar üşümesin
Önceki Çocuklar üşümesin
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz