Beykoz'da vakalar arttı Kovid-19 iptalleri başladı

  • Güncelleme: 23.10.2020 20:56
  • Yorum: 0
Kovid-19 vakalarının İstanbul genelinde zirve yapmasının ardından Beykoz'da da bazı etkinlik ve programlar iptal ediliyor.
Beykoz'da vakalar arttı Kovid-19 iptalleri başladı

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Hentbol Süper Lig 5. hafta karşılaşmaları kapsamında yarın Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda oynanacak Spor Toto Spor Kulübü ile Beykoz Belediyesi arasında oynanacak karşılaşma ileri bir tarihe ertelendi.

Beykoz Belediyespor'dan yapılan kamuoyu açıklamasına göre 21 Ekim tarihinde sponsor hastane Medikal Park'ta yapılan testlerde 2 sporcunun testinin pozitif çıktığı bildirildi.

Açıklamada, "Sponsor Hastanemiz Medical Park'ta yapılan Kovid-19 testleri sonucunda şu ana kadar çıkan testlerde iki kişinin Kovid-19 test sonucu pozitif çıkmış olup toplamda 9 kişi karantina altına alınmıştır. Diğer sporcuların test sonuçları tamamlanmamıştır. Sporcularımıza ve teknik kadromuza acil şifalar dileriz" ifadeleri kullanıldı.

TRT Spor 2 kanalınca canlı olarak yayınlanacak olan Spor Toto SK ile Beykoz Belediyespor arasında oynanacak karşılaşma ileri bir tarihe ertelendi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Kovid-19, İptal

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz