Beykoz'da ünlü ismin evine giren hırsızlar kamerada

  • 11.02.2021 17:26
  • Güncelleme: 11.02.2021 17:30
  • Okunma: 5667 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da ikamet eden Arka Sokaklar dizisinin Selin Komiser'i Oya Akar'ın aracını çalan hırsızlar yakalandı. Oyuncu arabasını teslim aldı.
Beykoz'da ünlü ismin evine giren hırsızlar kamerada

Okar'ın Beykoz'da bulunan evinin önüne 20 gün önce polis aracı izlenimi verilmiş çakarlı bir otomobil ile gelen kimliği belirsiz kişiler, evdeki alarm sistemini devre dışı bırakarak içeri girdi. 

Evin kapısının önünde duran lüks otomobilin anahtarını ve evdeki değerli eşyaları çalan şüpheliler, geldikleri otomobille evden uzaklaştı. Polis ekiplerinin yaptıkları çalışma sonucunda şüpheliler yakalanırken, Oya Okar'ın otomobili de bulundu.

Okar, otomobilini teslim almak için Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'ne geldi.   

Oyuncu Oya Okar, "20 gün önce gerçekleşmişti olay. Hem değerli eşyalarımız hem otomobilimiz çalınmıştı. Şu anda araçta bizim gördüğümüz tespit edilen bir şey yok. Tabii ki serviste yapılacak muayenelerle netleşebilecek bir şey" diye yanıt verdi. 

Oto Hırsızlık Büro Amirliği ve Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün yaptıkları ortak çalışma ile Pendik'te bir adrese operasyonda yakalanan şüphelilerin çaldığı Okar'ın otomobili de evin garajında plakası değiştirilmiş halde bulundu.

Evde yapılan aramada, garajda bulunan bir başka otomobilin bagajında 4 kilo 'skunk' adı verilen uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ayrıca şüphelilerden Mutlu Yaşar A.'nın resmi belgede sahtecilik, uyuşturucu madde bulundurma, hırsızlık,  Ümit T.'nin ise oto hırsızlık, evden hırsızlık ve uyuşturucu madde bulundurmaktan suç kaydı olduğu öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Hırsız, Oya Akar

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz