Beykoz'da ulaşıma çözüm sözü aldık

  • 0
  • 8946
Beykoz'da ulaşıma çözüm sözü aldık
Beykoz'da ulaşıma çözüm sözü aldık
Beykoz'da ulaşıma çözüm sözü aldık

İBB yetkilileri, Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler ve muhtarlar ilçenin sorunları için masaya oturdu. Köseler, ulaşımda çözüm için İBB'den söz aldıklarını söyledi.

İBB Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Mimar Alaattin Köseler, İBB Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Yavuz Saltık, İETT ve İSKİ yetkilileri ile büyükşehir belediyesinin ilgili müdürlükleri ve ilçedeki kamu kuruluşlarından yetkililer katıldı. 

Beykoz’un sorunlarına ortak akılla çözüm getirmek amacıyla yapılan toplantıda muhtarlar; ulaşım, su, doğalgaz, kanalizasyon, asfalt, imar, proje, altyapı, park gibi birçok temel konuda taleplerini dile getirdi. Muhtarlar tek tek söz alarak mahallerine dair isteklerini belirtti ve ilgili birimler de talepleri not alarak soruları cevapladı.

"Ulaşıma çözüm sözü aldık"

Başkan Alaattin Köseler, belediye olarak İETT ve muhtarlarla yaptıkları toplantıda ilçenin ulaşımla ilgili problemlerinin çözümü için söz aldıklarını belirterek,  şöyle konuştu:

"Beykoz’da hafta sonu büyük bir trafik yoğunluğumuz var. Beykoz'a giriş çıkış, Kavacık Kavşağı, büyük problem, eziyet noktası haline geldi. İBB’nin tüm kadrolarına bize verecekleri destek için şimdiden çok teşekkür ediyorum."

"Beykoz’un sorunlarını biliyoruz"

İBB Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Yavuz Saltık da Beykoz’un sorunlarını bildiklerini ve ilçede yaşam kalitesini artırmak üzere bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

Saltık, "Yeni dönemin ilk toplantısını Beykoz’da yapma kararı aldık. Beykoz kalabalık bir ilçe ve sorunlarını biliyoruz. Muhtarlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması, sorunların çözümü, ortak ihtiyaçların tespiti, önceliklerin belirlenmesini amaçlıyoruz. Bu toplantıya katılımınız ve katkınız için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Buğday saplarındaki harika mucize
Önceki Buğday saplarındaki harika mucize
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz