Yaşam

Beykoz’da ulaşım yatırımları sürüyor

Beykoz’da ulaşım yatırımları sürüyor
2014.08.14 00:00
| | |
4677

Beykoz’da hayatı kolaylaştıran ulaşım yatırımları kapsamında yol açma ve genişletme çalışmaları dolu dizgin devam ediyor, Beykoz Belediyesi bordür, tretuvar ve yol düzenleme çalışmalarıyla Kanlıca’yı da güzelleştiriyor.

Anadolukavağı ve Yuşa Yolu’ndan Akbaba Kavşağı’na, Karlıetepe’den Rüzgarlıbahçe Dedeoğlu’na ve Reşadiye Bağlar Yolu’na kadar ilçenin dört bir yanında yol açma ve düzenleme çalışmaları yapan Beykoz Belediyesi bu çalışmalarla ilçe sakinlerine bakımlı ve standart yollar sunuyor.

Kanlıca’da başlatılan çalışmayla İbrahim Paşa Sokak, Mithat Paşa Sokak, Nusret Bey Sokak ve Göksel Sokak’ta bordur tretuvar döşeme ve yol genişletme çalışmaları yapılıyor, Kanlıca’nın sokakları genişliyor.

Mahallede devam eden çalışmayla İbrahim Paşa Sokak’ta 1772 metre, Mithatpaşa Sokak’ta 850 metre, Nusret Bey Sokak’ta 540 metre ve Göksel Sokak’ta 166 metre bordur tretuvar döşenecek ve gereken noktalarda yollar genişletilecek.

Yuşa’ya Çift Şeritli Yol

Kanlıca’da devam eden çalışmayı inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilçenin birçok noktasında ulaşımı rahatlatan tedbirler aldıklarını ve yol düzenlemeleri yaptıklarını belirterek: “İlçemizin önemli ziyaret noktalarından Yuşa Tepesi'ne giden yolda çift şeritli güzel bir yol yaptık, Şişecam Kavşağı’nı sürücülerimiz için güvenli hale getiriyoruz. Bordur tretuvar çalışmalarıyla ilçemiz güzelleşiyor. Beykozlular’ın yaşam standardını artırmayı amaçlayan çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kanlıca, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"