Beykoz’da ücretsiz kış spor eğitimleri başlıyor

  • 0
  • 4013
Beykoz’da ücretsiz kış spor eğitimleri başlıyor
Beykoz’da ücretsiz kış spor eğitimleri başlıyor

Beykoz’da çocuk ve gençleri sporla buluşturacak, yeni yetenekleri geliştirip keşfetme imkânı sunacak ücretsiz “Kış Spor Eğitimleri” başlıyor.

Beykoz Belediyesi’nin sporla içi içe sağlıklı nesiller yetiştirmek, çocuk ve gençlerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek amacıyla açtığı kurslar,  11 farklı branşta kış ayları boyunca spor yapma imkânı verecek.  

7-14 Yaş Grubu Yararlanabilecek 

Kickboks, yelken, voleybol, basketbol, güreş, karate, taekwondo, cimnastik, masa tenisi, geleneksel okçuluk ve olimpik okçuluk branşlarında açılacak eğitimler, dalında uzman antrenörler eşliğinde yapılacak.  

Çocuklara sporu sevdirecek eğitimler arasında yer alan jimnastik branşından 5-7 yaş grubu, diğer branşlardan 7-14 yaş grubu yararlanabilecek.  

Güreş Sporu Canlanıyor

Beykoz Belediyesi tarafından yapılan yatırımlarla ilçede yeniden canlandırılan geleneksel okçuluk sporunun ardından güreş de ilk kez çocuklarla buluşacak. 

Okul ve Sosyal Başarıya Destek  

Sportif ve rekabetçi ortamıyla çocukların sağlıklı gelişimlerinin yanı sıra okul başarılarını destekleyecek eğitimler, katılımcıların sosyalleşmelerine de katkıda bulunacak.  

Yıldız Sporcular Yetişecek

Antrenörler tarafından eğitimlerde yetenekli görülen çocuklar, yıldız sporcular yetiştiren Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK)’ya, okul ve akademilere yönlendirilecek.

Başvurular On-line

“Kış Spor Eğitimleri” nden yararlanmak isteyenler ilgi alanlarına uygun 1 branşa  etkinlik.beykoz.bel.tr adresinden kayıt yaptırabilecek.

Haber Merkezi

Beykoz Nehir Ünver’i gözyaşlarıyla uğurladı
Önceki Beykoz Nehir Ünver’i gözyaşlarıyla uğurladı
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz