Beykoz'da tüm hazırlıklar tamamlandı

  • 0
  • 9927
Beykoz'da tüm hazırlıklar tamamlandı
Beykoz'da tüm hazırlıklar tamamlandı
Beykoz'da tüm hazırlıklar tamamlandı
Beykoz'da tüm hazırlıklar tamamlandı

Beykoz Belediyesi, yoğun kar yağışı beklenen günlerde ilçe genelinde ulaşımda olumsuzluklar yaşanmaması adına hazırlıklarını tamamladı.

Meteorolojiden gelen soğuk ve yağışlı hava uyarılarını dikkate alan Beykoz Belediyesi, hazırlıklarını tamamladı. Ana arterlerde İBB ile ortak çalışacak Beykoz Belediyesi, mahalle ve ara sokaklarda da kar yağışı ve buzlanmaya karşı gerekli önlemlerini aldı. 

Beklenen kar yağışına karşı 5 büyük kar küreme ve tuzlama aracı, 3 kamyonet tipi küreme ve tuzlama aracı, 9 jcb, 2 grayder ve 9 tuz nakil aracı, 1 paletli ekskavatör ve 2 loder kullanıcı ekipleriyle sahada hazır bekletiliyor.

 

Çelikbilek: “Hizmetin En İyisini Vermeye Çalışıyoruz”

İlçe sakinlerinin kar yağışlı havalarda sorun yaşamaması için yoğun çaba gösterdiklerini belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Beykoz, İstanbul’un en geniş alanına sahip ilçelerinden biri. Cadde ve sokaklarda, imkânlarımız ölçüsünde hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan araçlarının kış bakımlarını yaptırmaları ve kar lastiklerini takmalarını isteriz. Belediyemizin aldığı tedbirlerin yanı sıra vatandaşlarımız da karlı havaya karşı araçlarını hazırlıklı tutmalıdır. Mağdur yaşanmaması için mümkün olduğunca toplu taşıma kullanılmalıdır. Özellikle bu konuda duyarlılık gösteren ve tedbirli davranan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber Merkezi

Vergi borcu nasıl kesinleşir?
Önceki Vergi borcu nasıl kesinleşir?
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz