Beykoz'da Tüfekçi ailesinin görkemli düğünü

  • 27.08.2017 16:58
  • Güncelleme: 27.08.2017 16:58
  • Okunma: 10055 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un tanınan isimlerinden Ergin Tüfekçi'nin oğlu Batuhan Tüfekçi, Polonezköy'de bulunan Green House Park Otel'de düzenlenen törenle dünya evine girdi.
Beykoz'da Tüfekçi ailesinin görkemli düğünü

Beykoz Turizm İşletmeleri Derneği Başkanı Ergin Tüfekçi, sahibi olduğu Green House Park Otel'de düzenlenen görkemli düğünle oğlu Batuhan'ı, Sena Öncü ile evlendirdi.

Düzenlenen düğün törenine Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Yardımcısı Salih Elmas, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Beykoz Belediyesi'nin Meclis Üyeleri, STK temsilcilerinin yanı sıra Öncü ve Tüfekçi ailelerinin sevenleri katıldı.

Yaklaşık beş yüz kişilik bir davetli listesinin hazır bulunduğu Green House Park'ta Batuhan ve Sena çiftinin mutlulukları gözle görülürken, nikahlarını ise Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıydı.

Çelikbilek, nikah sonrası yaptığı konuşmasında çiçeği burnunda çifte ömür boyu mutluluk dilerken evliliğin altın kuralının dengeli olmak olduğunun altını çizdi.

Canlı müzik ile eğlencenin tavan yaptığı düğün töreninde sahneyi ilk olarak Umut Emre Orkestrası ve DJ Seçkin aldı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden törenin son sanatçısı ise Çekip Gitmeyecektin, Ferman Zamanı, Hayatı Tespih Yapmışım, Saygılarımla, Saldır Moruk gibi eserleriyle adından bir dönem söz ettiren Ferman Toprak oldu.

Avrupa Yakası, Çemberimde Gül Oya ve İntikam gibi dizilerdeki rolleri ile bilinen Başak Daşman ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerinden Kemal Vacip'te davetliler arasında yer aldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz