Beykoz’da transfer döneminin yıldızı İshaklıspor

  • 0
  • 2287
Beykoz’da transfer döneminin yıldızı İshaklıspor
Beykoz’da transfer döneminin yıldızı İshaklıspor

2022-23 Sezonunda İstanbul SAL’de mücadele edecek olan Beykoz temsilcilerinden İshaklıspor transfer döneminde dur durak bilmiyor.

Trabzonspor aşkını forma renklerine yansıtan Beykoz ekibi yaptığı üst düzey transferlerle iddialı çalışmalarına devam etti.

Oğuzhan ve Hamdullah’da İshaklıspor’da 2022 - 2023 sezonuna şampiyonluk hedefiyle hazırlanan İshaklıspor yönetimi, dış transferde Sultanbeyli Belediyespor altyapısından yetişen iki şampiyon oyuncuyu kadrosuna katarak dış transfer çalışmalarına ara verdi. Teknik Sorumlu Yusuf Öztürk’ün raporları doğrultusunda anlaşılan futbolculardan 2003 doğumlu Hamdullah Koçmar kanat oynarken, 2002 doğumlu Oğuzhan Yedibela sol bek oynuyor. Sultanbeyli Vanilla Cafe'de yapılan imza törenine İshaklıspor Kulüp Başkanı Ali Cinel, 2. Başkan Selim Şimsek ve Genel Kaptan Refik Cinel katılırken, yetenekli gençler imza sonrası duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

“Birçok takımdan teklif almamıza rağmen aile ve arkadaş ortamının üst seviyede olduğu ve büyük bir camia olan İshaklıspor ile anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her iki taraf içinde hayırlı olsun, transferimizde emeği geçen Yusuf Öztürk hocamıza çok teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Samet Akın Uzunöner İshaklıspor’da Bordo Mavililer son olarak Kartalspor forması giyen 1995 doğumlu Samet Akın Uzunöner’i kadrosuna kattı. Teknik Sorumlu Yusuf Öztürk’ün raporları doğrultusunda anlaşılan 27 yaşındaki Samet Akın Uzunöner, formasını giydiği takımların hücum gücünü arttırırken, kanatlarda ve forvet hattındaki başarıları ile biliniyor. Sultanbeyli Vanilla Cafede yapılan imza törenine İshaklıspor Kulüp Başkanı Ali Cinel, 2. Başkan Selim Şimsek ve Genel Kaptan Refik Cinel katılırken, imza sorası açıklama yapan hücum oyuncusu Samet Akın Uzunöner “İshaklıspor gibi hedefi şampiyonluk olan bir takıma gelmekten dolayı çok mutluyum. Transferimde emeği geçen Yusuf Öztürk hocama çok teşekkür ederim. Yeni sezonun her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim.”  dedi. Samet Akın Uzunöner Çakmakspor altyapısında başladığı futbol hayatına, Özkaracaahmetspor, Ümraniye Hekimbaşıspor, Ataşehir Çamolukspor, İnkilapspor ve Kartalspor takımlarının formalarını giyerek devam etti. Spor Servisi

Beykoz 1908 transferde gaza bastı
Önceki Beykoz 1908 transferde gaza bastı
Beykoz’da depreme dayanıksız cami ibadete kapatıldı
Sonraki Beykoz’da depreme dayanıksız cami ibadete kapatıldı