Beykoz'da Tokatköylüler aynı sofrada buluştu

  • Güncelleme: 13.05.2019 13:44
  • Okunma: 4295 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi, Ramazan ayı süresince Beykoz'un bütün mahallelerinde kurmayı planladığı iftar sofrası Tokatköy'de 2500 kişiyi ağırladı.
Beykoz'da Tokatköylüler aynı sofrada buluştu

Beykoz’da kardeşlik ve dayanışma iklimine vesile olması amacıyla her mahallede kurulan ve bölge halkının aynı sofrada olmasına olanak sağlayan iftar programı  Tokatköy Mahallesi’nde vatandaşları buluşturdu.

Beykoz Belediyesi’nin Tokatköy Ortaokulu bahçesinde kurduğu “Gönülden Gönüle İftar Buluşmaları” ilçe sakinlerini huzur ve muhabbet dolu atmosferiyle kuşattı.  

Aileleriyle iftara katılan mahalle sakinleri komşularıyla aynı sofra etrafında toplanmanın ve oruç açmanın sevincini yaşadı. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, AK Parti İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ve Beykoz Müftüsü Ali Efe de ilçe sakinleriyle iftar yaptı.

Beykoz Belediyesi’nin taze fesleğenlerle donattığı, ney ve kanun dinletisiyle, Kur’an-ı Kerim ziyafeti sunduğu programda akşam ezanın okunmasıyla hep birlikte oruç açıldı.   

İftarda mahalle sakinlerinin ilgi ve sevgisiyle karşılanan Başkan Murat Aydın masaları dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti, hayırlı bir Ramazan Ayı dileyerek  katılımları için teşekkür etti.

Beykoz Müftüsü Ali Efe de iftar sonrasında ilçemizde ve tüm İslam Alemi’nde Ramazan’ın huzur ve hayırla idraki için dua etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Tokatköy Mahallesi, İftar

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz