Beykoz'da teşekkür edecekti, ziyaret etti

  • 2
  • 17575

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti.

Başkan Murat Aydın, daha önceki meclis toplantısında imar planlarında destek vermesi ve tamamlanması durumunda Beykoz'da elini havaya kaldırarak teşekkür edeceğini söylediği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti.

Seçim dönemi sonuna kadar Beykoz metrosunun temelinin atılmasını beklediklerini de Meclis toplantısında sözlerine ekleyen Murat Aydın, İmamoğlu ile İBB'deki makamında bir araya gelerek ilçedeki çalışmalar üzerine bir görüşme gerçekleştirdi.

Yaklaşık bir saat süren görüşmede, sahil düzenlemelerinin yanında imar ve metro gibi konulara da değinildiği kaydedilirken, Beykoz'da sürdürülen çalışmaların karşılıklı görüşmelerle devam edilmesi yönünde her iki tarafın da görüşlerini karşılıklı teyit ettikleri kaydedildi.

Ziyaretin ardından Başkan Murat Aydın, İBB Başkanı İmamoğlu'na Beykoz'un simgesi Çeşm-i Bülbül hediye etti.

Ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından da bir paylaşımda bulunan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret ettiğini bildirerek, "Beykoz’umuz üzerine ortak yürüteceğimiz çalışmalar üzerine konuştuk. Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Fotoğrafın arkası
Önceki Fotoğrafın arkası
Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Sonraki Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Yorumlar (2 Yorum)

Libero (4 yıl önce)

Yine aynı hikaye,yine aynı hediye,fakat bu değerli hediyenin hikayesini bilmezler ,bilseler,araştırsalar vefa gösterirlerdi.Osmanli döneminden sonra unutulan bu eseri kim hangi usta canlandırmıştı,bazıları kitap yazdı içinde kahramanı olmayan,tabiki Şişe Cam desteği ile yapılmıştır.Beykozlu Başkanların bu konuyu önemsememesi manidar..Bu ustalar Beykoz Camcılığının gururudur,ama ne yazıkki onlara vefa gösterilmemiştir.. Bir sokakta isim çok görülmüştür, veya hiç akıllarına bile gelememiştir.. Vefa böyle bir şey, ALLAH hepsine rahmet eylesin inşallah, onlar vicďanları rahat huzur içinde görevlerini yapmanın huzurunu ahirette ...

Hacı Bayram (4 yıl önce)

AKP Yanlısı başkan ne oldu da Ekrem abiye gittin? Hayırdır?

Yorum Yaz