Beykoz’da temizlik işçilerine hakarete sessiz kalmadı

  • 1
  • 35269

Beykoz’un Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde temizlik işçilerine bazı vatandaşların hakaretine bir başka vatandaş sessiz kalmadı.

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesinde geçtiğimiz gün bazı vatandaşların hakaret ve sözlü tacizlerine maruz kalan Süleyman Şahin, Levent Çoruhlu ve Murat Gül isimli Beykoz Belediyesinin temizlik personellerine hakarete mahallede oturan bir başka vatandaş sessiz kalmadı.

“…tehdit ettiler”

Bir vatandaş işçilerin hakarete uğradığı o anları cep telefonuyla kaydederek, “Arkadaşlar hepinizden destek bekliyorum. Çöpçü çalışanların alamayacağı çöpleri bırakmışlar ve almıyorlar diye adamları itip, hakaret edip, ‘işinizden edeyim mi sizi?’ diye tehdit ettiler.” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

“Sözlü tacizi ve saygısızlığı kınıyoruz”

Beykoz Belediyesi de bu hakarete sessiz kalmayarak işçileri savunan vatandaşın paylaşımına cevap vererek, “Fedakarca çalışan mesai arkadaşlarımız Süleyman Şahin, Levent Çoruhlu ve Murat Gül’ün şahsında, caddeleri temizleyen dezenfeksiyon yapan, ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan tüm personelimize teşekkür ediyoruz. Kendilerine yapılan sözlü tacizi ve saygısızlığı kınıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz’da tarihi günler, bomboş sokaklar
Önceki Beykoz’da tarihi günler, bomboş sokaklar
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Yorumlar (1 Yorum)

Abuuzeeya (5 yıl önce)

Belediye, temizlik işlerinin başında ve özellikle taşeron firmanın başındaki gevşek yöneticiyle özellikle ilgilenmelidir. Aynı tabloya bende Sefa’lara denk geldim nalet bir vatandaş şahsi uşağıymış gibi evinin, dükkanın önünü temizletiyor bahçesinden çöpleri personele aldırttırıyor. yapmayan personeli şikayet ediyor, şikayet edilen personel de uçurtma gibi muntıka muntıka gezdirilip cezalandırılıyor. Asılsız, keyfi bir şikayetle personelini ilk başta kurumu satıyor hiç değer verilmiyor işçilere. bende rahatsızım durumdan

Yorum Yaz