Spor

Beykoz'da Telegol heyecanı

Beykoz'da Telegol heyecanı
13.03.2015 10:11
| | |
3547

Telegol Beykoz’da spor söyleşi programına katılan Serhat Ulueren, kendi hayatından verdiği örneklerle gençlerle buluştu, sorularını yanıtladı.

Beykoz Belediyesi’nin sporu sevdirme, sağlıklı ve başarılı gençlerin yetiştirilmesi amacıyla Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlediği söyleşiye Telegol programı sunucusu Serhat Ulueren konuk oldu. Söyleşiye gençler yoğun ilgi gösterdi.

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen ve moderatörlüğünü Yasin Dallı’nın yaptığı “Telegol Beykoz’da” spor söyleşi programına katılan Serhat Ulueren, kendi hayatından verdiği örneklerle gençlerle buluştu, sorularını yanıtladı.

Genç izleyicilere çeşitli öğütlerde bulunan Ulueren, konuşmasında Sosyal Medya kullanımı konusunda çok dikkatli olunmasına, insanların vaktini boş uğraşılarla heba etmemelerine, futbolcuların büyük takımlara geldikten sonra çalışmamaları halinde spor hayatlarının yok olacağına değindi.

Passolig Uygulaması Şiddeti Azalttı

Ulueren, Passolig kartı uygulamasıyla, şiddet olaylarının azaldığını hatırlatarak, kişinin aldığı bileti başka birine kiraya verebilmesinin normal bir hareket olduğunu, artık karaborsanın bittiğini, bu kart sayesinde şiddet olaylarının kameralar sayesinde tespit edildiğini, 4/3 oranında disiplin suçlarının düştüğünü belirtti.  

Kulüpler Neden Başarılı Olamıyor

Yöneticilerin kulüp kasalarını kendi şirket kasalarıyla birbirine karıştırdıklarını, bu nedenle borçların bitmediğini vurgulayan Ulueren, Maliye Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı’nın özel denetim yapması gerektiğini söyledi.

Türkiye’de spor eğiticisi ve yöneticisi eğitmenliğinin olmadığını, bu nedenle yabancı futbolcuların daha çok tercih edildiğini, altyapıların da bu yüzden gelişmediğini ifade eden Ulueren, büyük takıma gelen futbolcuların ise yanlış yönlendirme sonucu gece hayatı ve lüks yaşama daldığını kaydetti. Sonucunda çoğu zaman futbol hayatlarının bittiğini hatırlatan Ulueren, başarılı tenisçi Novak Djokoviç’in kitabını okumalarını, başarılı hayat hikâyesini de örnek almalarını önerdi.

Söyleşi sonunda Ulueren ve gençler hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Telegol, Serhat Ulueren, Passoligi

reklam
1 Yorum
Kemal Şişman13.03.2015 19:01:58

Sorulan soruya düzgün cevap veremeyen,söylediği sözlerin arkasında duramayan bir adamla söyleşi yaptık o gün. Güya Semih Şentürk gelecekti açıkçası bizde o yüzden oradaydık fakat Semih'in gelemeyeceğini söyleyip Serhat Ulueren'i kitledi resmen belediye. Tekrardan söylüyorum Passolig pişmanlıktır.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"