Beykoz'da tebrik faslı bitti... Sıra icraatta

  • 03.05.2019 16:23
  • Güncelleme: 03.05.2019 16:30
  • Okunma: 11112 kez
  • Yorum: 0
​Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın kendisine gelen ziyaretçilerin tebriklerini kabul etti.
Beykoz'da tebrik faslı bitti... Sıra icraatta

31 Mart 2019 günü yapılan seçimlerde Beykoz Belediye Başkanlığı'na seçilen ve 8 Nisan günü mazbatası verilen Murat Aydın, o günden bugüne tebrikleri kabul etti.

Bugün itibari ile Beykoz Belediyesi'nde tebrik kabulleri tamamlanırken, Murat Aydın, 8 Nisan'dan itibaren makamında binlerce Beykozluyu ağırladı.   

Belediye Başkanı Murat Aydın, kendisini tebrik etmeye gelen ilçe sakinlerini hafta içi her gün 09:00-12:00 saatleri arasında makamında ağırladı.  Başkan Murat Aydın, hayırlı olsun dileklerini kabul ederken ziyaretçileriyle tek tek ilgilendi ve onların iyi dilek ve temennilerine teşekkür etti.

İlçe protokolünden sivil toplum kuruluşlarına, kamu kurumlarından vatandaşlara kadar her kesimden sevgi ve ilgiyle karşılanan Başkan Murat Aydın’ı 7’den 70’e ziyaret edenler arasında tüm vatandaşların yanısıra ilçedeki tüm STK’ların çatısı ve öncüsü olan Beykoz Kent Konseyi’nin Yürütme Kurulu üyeleri de yer aldı.

Başkan Murat Aydın Beykoz Kent Konseyi’ni Ağırladı

Beykoz Kent Konseyi Başkanı Emin Yavuz ve beraberindeki Yürütme Kurulu üyeleri, Başkan Murat Aydın’a görevinde başarılar dileyerek, kısa bir söyleşi yaptı ve konseyin Beykoz’daki önemi ve katkısına dair projelerinden oluşan özet brifing sundu.

Başkan Murat Aydın sosyal faaliyetler kapsamında ilçenin gelişmesi ve markalaşması adına öncülük eden Kent Konseylerini çok önemsediğini belirterek, Beykoz Kent Konseyi hakkında bilgi aldı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Murat Aydın: “Tebrik ziyaretlerine gelen Beykozlu hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum”

Başkan Murat Aydın: “Göreve geldiğim süreden bu yana makam tebrik ziyaretleri kapsamında bana hayırlı olsun dileklerini iletmeye gelen Beykozlu  hemşerilerimizi ağırladık, gönülden gelen iyi dilekleriyle enerji dolduk. Beykoz Belediyesinin en güzel olduğu zaman içinde Beykozlu hemşerilerimizin olduğu zamandır. Burası ne kadar kalabalıksa, o kadar güzel oluyor. Yürek ve samimiyetlerinden gelen temennileri için hemşerilerimize, dostlarımıza canı gönülden çok teşekkür ediyorum. Sosyal hayatımıza yön veren Beykoz Kent Konseyi’ni de bu kapsamda ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduk. Beykoz’un güzelleşmesi ve ilerlemesinde marka olacak projeleri hep birlikte takip edip üreteceğiz, çalışacağız.” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz