Beykoz'da tartışmalı kulüp binası kütüphane oldu

  • Güncelleme: 18.09.2020 19:37
  • Okunma: 8635 kez
  • Yorum: 3
Murat Aydın, Beykoz 1908 AŞ'nin yıllarca geri almak için çalıştığı sahildeki kulüp binasının kütüphane olacağını açıkladı.
Beykoz'da tartışmalı kulüp binası kütüphane oldu

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla sahil şeridindeki tartışmalı kulüp binasının kütüphane olarak ilçe halkına hizmet vereceğini kaydetti.

Aydın, yapının Beykoz'a çok yakışacağını ifade ederek, gençlerin çok beğeneceğini dile getirdi.

Taraftar grubu tepki gösterdi

Boğazın Yargıçları taraftar grubu da binanın Beykoz 1908 AŞ'ye iade edilmesi düşüncesini savunarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim öncesi ilçedeki mitingindeki sözlerini hatırlattı.

Yargıçlar, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim öncesi “Beykoz Spor’u layık olduğu yere çıkarın” talimatını hatırlatıyoruz size. Kulüp binasının başka bir amaçla kullanılması bu kulübün geleceğine kilit vurmaktır." dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

Orhan Ayan (1 ay önce)

Kulüp de olmasın kütüphane de olmasın. Kulüp Sultaniye/Gümüşsuyu ya da Hünkar/Yalıköy'deki stadların birinin yanı olsun. Kütüphane de yıkılacak berbat kültür merkezi binasının yerine eski şirin düğün salonu boyutlarında yapılsın ya da İski binasında ayarlansın.

Teoman usta (1 ay önce)

Ağlayanın malı kimseye hayrı dokunmazmış

yasemin (1 ay önce)

bencede cok guzel olur zaten belediyedeki kutuphane binasi yikiliyo neguzel cocugumla beraber kitap okuyorduk cocuklara yonelik etkinliklerde oluyordu beykoz gibi guzel bi ilce daha cok gelistirilmeli

Yorum Yaz