Beykoz'da tartışmalı kulüp binası kütüphane oldu

  • 3
  • 13127
Beykoz'da tartışmalı kulüp binası kütüphane oldu
Beykoz'da tartışmalı kulüp binası kütüphane oldu
Beykoz'da tartışmalı kulüp binası kütüphane oldu
Beykoz'da tartışmalı kulüp binası kütüphane oldu

Murat Aydın, Beykoz 1908 AŞ'nin yıllarca geri almak için çalıştığı sahildeki kulüp binasının kütüphane olacağını açıkladı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla sahil şeridindeki tartışmalı kulüp binasının kütüphane olarak ilçe halkına hizmet vereceğini kaydetti.

Aydın, yapının Beykoz'a çok yakışacağını ifade ederek, gençlerin çok beğeneceğini dile getirdi.

Taraftar grubu tepki gösterdi

Boğazın Yargıçları taraftar grubu da binanın Beykoz 1908 AŞ'ye iade edilmesi düşüncesini savunarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim öncesi ilçedeki mitingindeki sözlerini hatırlattı.

Yargıçlar, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim öncesi “Beykoz Spor’u layık olduğu yere çıkarın” talimatını hatırlatıyoruz size. Kulüp binasının başka bir amaçla kullanılması bu kulübün geleceğine kilit vurmaktır." dedi.

Haber Merkezi

Beykoz'un yıldız topluluğu.. Paşabahçe Masterler 80
Önceki Beykoz'un yıldız topluluğu.. Paşabahçe Masterler 80
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (3 Yorum)

Orhan Ayan (4 yıl önce)

Kulüp de olmasın kütüphane de olmasın. Kulüp Sultaniye/Gümüşsuyu ya da Hünkar/Yalıköy'deki stadların birinin yanı olsun. Kütüphane de yıkılacak berbat kültür merkezi binasının yerine eski şirin düğün salonu boyutlarında yapılsın ya da İski binasında ayarlansın.

Teoman usta (4 yıl önce)

Ağlayanın malı kimseye hayrı dokunmazmış

yasemin (4 yıl önce)

bencede cok guzel olur zaten belediyedeki kutuphane binasi yikiliyo neguzel cocugumla beraber kitap okuyorduk cocuklara yonelik etkinliklerde oluyordu beykoz gibi guzel bi ilce daha cok gelistirilmeli

Yorum Yaz