Beykoz'da talihliyi güldüren büfe kim?

  • Güncelleme: 20.01.2017 18:40
  • Okunma: 7891 kez
  • Yorum: 0
Ocak ayının 3. Şans Topu talihlisinin Çavuşbaşı'nda bir büfe de oynadığının anlaşılması Beykoz'da heyecan yarattı.
Beykoz'da talihliyi güldüren büfe kim?

Dost Beykoz, kendini gizleyen talihliye ulaşamasa da büyük ikramiyenin çıktığı Şans Topu'nun hangi büfede oynandığını tespit etti.

Büyük ikramiyenin çıktığı vatandaşın kuponunu Beykoz Çavuşbaşı Yasemin Market'ten yatırdığı ortaya çıktı.

Ocak ayının 3. Şans Topu sonuçları belli oldu ve daha önce 2 kez devreden büyük ikramiye bu hafta kuponunu İstanbul'dan yatıran şanslı bir oyuncunun oldu.

Ankara Balgat'taki Milli Piyango İdaresi'nde çekilen 814. hafta çekilişinde bütün rakamları bilerek 2 milyon 219 bin 83 lira 70 kuruşluk büyük ikramiyeyi yazan şanslı kişi kuponunu Beykoz Çavuşbaşı'nda bulunan Yasemin Market'ten yatırdı.

Önceki akşam çekilen Şans Topu sonuçlarına göre 03-04-19-23-29 ve 08 rakamlarını tahmin ederek büyük ikramiyeyi kazanan kişinin kazandığı parayı nasıl harcayacağı bilinmezken, Şans Topu'nu oynadığı Çavuşbaşı Fatih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'nde olan Yasemin Market bir anda Beykoz'un gündemine oturdu.

Şans topunun çıktığı kuponun oynandığı büfenin sahibi Mustafa Yavuz, Şans topunun Milli Piyango İdaresi'nde haftada bir kez ve bilet sistemiyle oynandığını söyledi. Şans topunun bir kuponunun beş lira olduğunu kaydeden Yavuz, şans topu oynayanlara ilişkin her hangi bir kayıt tutulmadığını belirtti.

"Beykoz'da şans topunu kazandıran ilk büfe olduk"

Dost Beykoz'a değerlendirmelerde bulunan Yavuz, "Talihliye, çıkan ikramiyeyi hayırlı işlerde kullanmasını diliyorum. Bizim marketimizden oynanması da bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Bu vesileyle Beykoz'da Şans Topu'nun çıktığı ilk büfe biz olduk." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz