Son Dakika

Beykoz’da şu anki tablo iç açıcı değil

  • 0
  • 3319
Beykoz’da şu anki tablo iç açıcı değil
Beykoz’da şu anki tablo iç açıcı değil

İstanbul SAL Klasman A Grubunda mücadele eden Beykoz 1908, Pazartesi günü oynanacak Sarıyer Yenimahallespor müsabakasının hazırlıklarını sürdürüyor.

Sarı - Siyahlı ekibin Teknik Sorumlusu Özgür Ataçocuğu, “şu anki tablonun iç açıcı olmadığını dile getirerek, "İnanın gerek biz teknik kadrodaki isimler, gerekse de futbolcularımız bu tabloya bakınca hala inanamıyoruz. Tamam, biz gereken öz eleştirimizi yapalım ki yapıyoruz ancak diğer yandan da muhatap olduğumuz hakem hatalarını da göz ardı etmemek lazım. Bunu derken de bahanelere sığınma babında değil samimi duygularla ifade ediyorum” dedi.

“Özellikle Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor maçında önde iken uzatmanın da uzatmasında yenilen gol olmasa, hakem kardeşimiz vaktinde bitirseydi bugün farklı şeyler söylüyor olacaktık.” diye konuşan Ataçocuğu, “Kim ne derse desin, ne eleştiri getirirse getirsin, Beykoz takımı matematiksel olarak şansı devam ettiği müddetçe pes etmez, üzgünüz, moralsiziz ancak bunun tersine dönmesi de bizlerin elinde" ifadelerine yer verdi.

Beykoz 1908 A.Ş.-Sarıyer Yenimahallespor karşılaşması 15 Mayıs Pazartesi Günü Avcılar Atatürk Stadında Saat 16.00'da başlayacak. Maç öncesinde Sarıyer Yenimahallespor takımının 5, Beykoz 1908 A.Ş. Takımının ise 1 puanı bulunmakta.

Spor Servisi

Ortaçeşmespor’da Alibeyköy alarmı
Önceki Ortaçeşmespor’da Alibeyköy alarmı
Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak
Sonraki Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak