Beykoz’da STK’lar amirallerin bildirisine tepki gösterdi

  • 2
  • 5121
Beykoz’da STK’lar amirallerin bildirisine tepki gösterdi
Beykoz’da STK’lar amirallerin bildirisine tepki gösterdi

Bir grup emekli amiral geçtiğimiz günlerde yayınladığı bildiriye, Beykoz’da kendilerine Milli İrade Platformu adını veren STK’lar tepki gösterdi.

Amirallerin imzaladığı gece yarısı bildirisi ülke gündeminde ilk sıraya yerleşmiş, ve toplumun farklı kesimlerinden eleştiriler almıştı.

Beykoz Onçeşmeler Meydanında Cuma Namazı sonrasında Beykoz'da bulunan Sivil Toplum Kuruluşları, emekli amiralin gece yarısı yayınladığı ortak bildiriye tepki amaçlı bir açık hava toplantısı yaptı.

Türkiye Diyanet Vakfı, Ensar Vakfı, Yeşilay, Safa Vakfı, Önder, Türgem, Kadem, IHH, Deniz Feneri Derneği, Askon, Müsiad, İlim Yayma Cemiyeti gibi sivil toplum kuruluşlarının destek verdiği Basın açıklamasına bu kurumlardan temsilciler katılım sağladı.

Beykoz Onçeşmeler Meydanındaki Basın Açıklamasını Beykoz Belediye Başkan Yardımcılarından Fatih Sağlam Okudu. "Bizler Vatan Nöbetimizin başındayız" Başlıklı Basın Bildirisi okunduktan sonra medya temsilcilerine iletildi.

Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz’da Cam Müzesi açtı
Önceki Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz’da Cam Müzesi açtı
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (2 Yorum)

Yusuf (3 yıl önce)

Vay be stklara bakın hele! Amirallerin bildirisini gece yarısı, darbe heveslisi emekli amirallerden gece yarısı bildirisi diye yanlı şekilde yayınlayan eski fetöcü artığı olunca, fetönün siyasi ayağı inceleme komisyonu kurulsun oylamasında AKP ve MHP de red oyu verince... İnsan durup bir düşündüğünde fetö-akp dayanışması perde ardından devam ediyor manası çıkmakta. Ayrıca milletin akçesi olacak vergiler yandaş müteahhitlere sıfırlanınca veya elektrik sirketlerinin zararı ve özel harcamaları vatandaşa itelenince ses çıkarmayanlar hiç de samimi değil! Yeşilay ne alaka be!

hsjs (3 yıl önce)

TÜGVA?

Yorum Yaz