Beykoz'da spor sizi çağırıyor

  • 0
  • 6527
Beykoz'da spor sizi çağırıyor
Beykoz'da spor sizi çağırıyor
Beykoz'da spor sizi çağırıyor

Daha önce Dost Beykoz'un haberleştirdiği Meclis Sağlık Komisyonu ziyaretleri, meyvesini verdi.

Beykoz Belediyesi tarafından da desteklenen Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü, 21 Mayıs Cumartesi günü (yarın) sabah saat 07.30'da gerçekleştirilecek. Beykoz Hidiv Kasrı'nda saat 07.30'da başlayacak olan ve 'Yürüyüş Aşısı' adı verilen programda, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in yanı sıra Meclis'in AK Partili ve CHP'li Üyeleri de hazır bulunacak. Beykoz Belediye Meclisi Sağlık Komisyonu Başkanı Emin Yavuz'un öncülük ettiği yürüyüş fikri, geçtiğimiz günlerde hakkı Emanet ve Gülay Demirel'in de hazır bulunduğu bir ziyaret sonrasında ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Dost Beykoz tarafından haberleştirilen ve Beykoz Belediye Meclisi'nin Sağlık Komisyonu Üyelerinin gerçekleştirdiği ziyaretler ilk meyvesini verdi. Hemşirelik Haftası dolayısıyla bir dizi ziyarette bulunan Komisyon Üyeleri, bu sırada ilçede sporun ve dolayısıyla da sağlıklı yaşamanın önemine dikkat çekmişti. Emin Yavuz Başkanlığı'nda Çubuklu'daki DIALİFE Diyaliz Merkezi'ni ve Beykoz Devlet Hastanesi'ni ziyaret eden Hakkı Emanet ve Gülay Demirel, Başhemşire Selda Selimoğlu ve Bakım Hizmetleri Müdiresi olan Hastane Başhemşiresi Necibe Köse ile sohbet etmişti.

'Yürüyüş ile başlayacak olan spor, ilçenin dört bir yanına yayılacak'

Sağlıklı ve genç bir neslin yetişmesi, kötü alışkanlıkların terk edilmesi amacıyla yola çıkan Beykoz Belediye Meclisi Sağlık Komisyonu Üyeleri, halkın sağlığı ile e yakından ilgileniyor. İçerisinde AK Parti ve CHP'den Meclis Üyelerinin yer aldığı Sağlık Komisyonu, çalışmalarını kâğıt üzerinde bırakmıyor ve pratiğe de geçirmeyi başarıyor. Yarın gerçekleştirilecek olan ve saat 07.30'da Beykoz Hıdiv Kasrı'nda başlayacak olan yürüyüş programı, gelecek hafta ve aylarda ilçenin dört bir yanına dağılacak. Sabahları spor yapan Beykozlular ise daha az hastalanacak ve daha sağlıklı bir geleceğe adım atacak.

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Bayram coşkusunu Beykoz'da yaşıyorlar
Önceki Bayram coşkusunu Beykoz'da yaşıyorlar
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz