Beykoz'da spor camiasını uyutmayan gece

  • Güncelleme: 29.03.2021 12:03
  • Okunma: 6843 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da spor camiasının yakından tanıdığı isimlerden olan Aşkın Karadeniz'in kalp krizi geçirmesi spor camiasında tedirginliğe neden oldu.
Beykoz'da spor camiasını uyutmayan gece

Beykoz'da spor camiası tarafından tanınan ve köklü kulüplerinde teknik adam olarak görev yapan Aşkın Karadeniz kalp krizi geçirdi. İstanbul Mesudiyespor ve Paşabahçespor gibi kulüplerdeki başarılarıyla, Beykoz'un spor tarihinde yer edinen Karadeniz,e ilk müdahale Beykoz Devlet Hastanesi'nde yapıldı.  

Önceki gece evinde uyurken rahatsızlanan Aşkın Karadeniz sabahın erken saatlerinde kendisinde görev yaptığı Beykoz Devlet Hastanesi'nde kaldırıldı. Burada yapılan ilk tetkiklerin sonucunda kalp krizi geçirdiği tespit edilen Karadeniz, Kavacık'ta özel bir hastaneye kaldırıldı.

Kaldırıldığı özel hastanede Kardioloji servisine yatırılan Aşkın Karadeniz, apar topar anjio ya alındı. Yapılan anjio sonucunda kalp damarlarının tıkalı olduğu tespit edilen Karadeniz'e stend takılırken, tıkalı damarları anjio uygulamasıyla açıldı.

24 saat yoğun bakımda gözlem altında tutulan Karadeniz, ertesi gün istirahat etmek üzere evine gönderildi. Aşkın Karadeniz'in eşi Filiz Karadeniz, sevilen teknik adamın sağlık durumunun şu an itibariyle iyi olduğunu ve bir süre daha evinde istirahat edeceğini bildirdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Aşkın Karadeniz, Kalp Krizi