Spor

Beykoz'da spor camiası olağanüstü toplanıyor

Beykoz'da spor camiası olağanüstü toplanıyor
27.12.2018 13:58
| | |
4001

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Beykoz 1908, Feriköy maçında yaşanan olayların tartışmaları devam ediyor.

Feriköyspor taraftarlarının Beykoz'da olay çıkarmalarına rağmen, Beykoz taraftarlarının gözaltına alındığına yönelik iddialar her geçen gün büyüyor.

Müsabaka sırasında yaşanan olaylar nedeniyle, Beykoz spor taraftarlarının gece saatlerinde gözaltına alındığı iddiası Beykoz'da tartışmalara neden olurken, gözaltına alınan gençlerin; annesi, babası, kardeşi yada her hangi bir akrabasının emniyete alınmadığı kaydedildi.

Gözaltına alınan kişilerin yakınlarının, 'Emniyet Müdürü'nün ve savcının talimatı' diyerek geri çevrildiğinin iddia edilmesi üzerine tartışmanın boyutu büyüdü.

Evlerinden alınan taraftarların, ifadeleri alındıktan sonra sabah saatlerinde serbest bırakıldığı ve hepsine 6222 Sporda Şiddet Yasası'ndan ve memura mukavemetten cezai işlem uygulandığı kaydedildi.

Yaşanan tartışmalar üzerine spor camiası olağanüstü toplanma kararı aldı

Spor camiası Kaymakam Başkanlığı'nda toplanıyor.

Beykoz İlçe Spor Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, son zamanlarda Beykoz ilçemizde yaşanmasını istemediğimiz sporda şiddet olaylarıyla karşı karşıya geldik ve bu istenmeyen olaylar sebebiyle ulusal basında kötü bir imaj sergiledik." ifadelerine yer verildi.

Açıklamanın devamında, bütün bu konuların konuşulacağı toplantının 28 Aralık 2018 Cuma günü saat 11.00'da Beykoz Kaymakamlığı toplantı Salonu'nda Kaymakam Ahmet Katırcı'nın Başkanlığında ve İlçe Emniyet Müdürü'nün de katılımıyla yapılacağı ifade edildi.

Toplantıya, bu önemle bütün kulüp başkanlarının katılımı istendi.  

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Toplantı, Gözaltı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"