Beykoz'da sözde değil, özde birliktelik

  • Güncelleme: 23.07.2016 19:56
  • Okunma: 5589 kez
  • Yorum: 0
CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi, 24 Temmuz Pazar (yarın) saat 18.00'de Taksim'de gerçekleştirilecek.
Beykoz'da sözde değil, özde birliktelik
AK Parti yönetim kadrolarının da davet alıp, davete olumlu yanıt verdiği ve CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Cumhuriyet ve Demokrasi mitingi, yarın gerçekleştirilecek. CHP'nin 133 Milletvekiliyle birlikte tam kadro yer alacağı miting, her görüşten ve her yaştan vatandaşın katılımına açık olacak. CHP Beykoz İlçe teşkilatı da beraberindeki Beykozlularla birlikte yarın saat 15.00'te Beykoz Motor İskelesi'nden tekneye binerek, Kabataş'a gidecek. Ayrıca İBB tarafından alınan kararla 'bedava' olan toplu taşıma 2 gün daha uzatıldığından, miting günü olan 24 Temmuz Pazar günü vatandaşlar, otobüslerden ücretsiz yararlanacak. Beykoz Kavacık'tan 121A ya da 121B numaralı otobüsler ile Avrupa Yakası'na geçecek olan Beykozlular, burada Levent Metro durağında inerek, metroyla Taksim'deki miting alanına ulaşabilecek.
 
Türkiye'nin büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kaldığı, kimilerine göre darbe girişimi kimilerine göre de ülkeye açılmış açık bir savaş olan 15 Temmuz Olayları, aradan geçen 1 haftayı aşkın bir zamanda bile güncelliğini yitirmiyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla sokaklara dökülen ve dünya tarihinde ender görülecek bir kahramanlığın altına imza atan vatandaşlar, tehlikenin devam edebileceği endişesiyle her gece Demokrasi Nöbeti tutuyor. Hemen her görüşten, yaştan kişilerin katıldığı mitinglerde halk, Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğünü işaret eden sloganlar atıyor. Sözkonusu mitinglere bir destek de Türkiye'nin Anamuhalefet Partisi CHP'den geliyor. Darbye karşı olduğunu 15 Temmuz gecesi açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geniş katılımlı bir toplanışta, yarın Taksim'den Türkiye'ye ve dünyaya seslenmeye hazırlanıyor.

Haber Merkezi
WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz