Beykoz’da sosyal dayanışma zirveye çıktı

  • 0
  • 2045
Beykoz’da sosyal dayanışma zirveye çıktı
Beykoz’da sosyal dayanışma zirveye çıktı
Beykoz’da sosyal dayanışma zirveye çıktı
Beykoz’da sosyal dayanışma zirveye çıktı

Beykoz’da yeni doğan bebekler “Hoş Geldin Bebek” hediye paketiyle karşılanıyor. Aileleri ziyaret ederek sevinç ve mutluluklarını paylaşan Beykoz Belediyesi ekipleri, hediye paketiyle birlikte güzel dileklerini sunuyor.

Beykoz Belediyesi tarafından “5 Yılda 15 Yıllık Hizmet” hedefiyle sosyal dayanışma çalışmaları kapsamında verilen “Hoş Geldin Bebek” hizmetinden ilçede ikamet eden ve yeni bebek sahibi olan aileler yararlanıyor.

Başkan Aydın’dan Tebrik Mesajı

0-6 ay grubunda bebekleri olan aileleri evlerinde randevuyla ziyaret eden ekipler, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın selamı ve tebrik mesajını ileterek hediye paketini takdim ediyor, anne ve babaların sevinçlerine ortak oluyor.

Beykozlulara paylaşma ve dayanışmanın mutluluğunu yaşatan “Hoş Geldin Bebek Paketi”nde, yeni doğan bebekler için gerekli olan biberondan emziğe, tulumdan bez ve battaniyeye çeşitli malzemeler bulunuyor.

Ailelerin Başvurusu Gerekiyor

“Hoş Geldin Bebek” hizmetinden yararlanmak isteyen ailelerin Beykoz Belediyesi’ne ait 444 66 61 No’lu Çözüm Merkezi’ni arayarak başvuruda bulunması gerekiyor.

Başvuru sonrasında ailelerin uygun olduğu bir tarihte evlere tebrik ziyareti gerçekleşiyor.

Haber Merkezi

Beykoz için Alaattin Köseler ile birlikteyiz
Önceki Beykoz için Alaattin Köseler ile birlikteyiz
Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti
Sonraki Ekrem İmamoğlu Beykoz İlçe Başkanını evinde ziyaret etti