Yaşam

Beykoz’da son toplu sahur yapıldı…

Beykoz’da son toplu sahur yapıldı…
19.06.2017 18:48
| | |
4621

Ramazan Ayı boyunca Sokak İftarları ve Gönül Sofraları ile birlik ve paylaşmaya vesile olan Beykoz Belediyesi son sahur sofrasını da kurdu…

Her Cuma gecesi gerçekleştirilen sahur programlarının sonuncusunda yine binlerce ilçe sakinini ağırlandı.

Kurulan sahur sofrasına, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Meclis Üyesi Tuncer Dede, AK Parti Beykoz İlçe Yöneticisi Adnan Çeliker ve oğlu Gençlik Kolları Başkan Vekili Furkan Çeliker ile birlikte oturan Başkan Çelikbilek’e eşi Ayşe Çelikbilek ve belediye ekibinden Yardımcıları Mahmut Gülbasar ve Tacettin Aksu eşlik etti.

15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda (Belediye Meydanı) düzenlenen sahur programına ilçe sakinleri de ilgisiz kalmadı. Sahur programına katılan vatandaşlara kahvaltılık çeşitleri, çorba, çay, börek ve meyve ikram edildi. 

Sahur programında ilçe sakinlerine hitap eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bir ay boyunca ilçenin dört bir tarafında kurulan sokak iftarlarında Beykozluların dayanışma, birlik ve beraberliğine şahit olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çelikbilek, yaklaşmakta olan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı’nın İslam Alemi’ne ve tüm insanlığa huzur, barış, selamet ve hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Sahur programına katılan konuklar, Başkan Danışmanı Muhammed Küçükkonuklar'ın yaptığı duanın ardından hep birlikte oruç tutmaya niyet ettiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Gazetesi, Sahur, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"