Beykoz’da son bir ayda ikinci intihar vakası

  • 0
  • 14826
Beykoz’da son bir ayda ikinci intihar vakası
Beykoz’da son bir ayda ikinci intihar vakası

Beykoz Ortaçeşme’de gün içinde bir intihar vakası yaşandı. 30 Yaşındaki Mustafa Yılmaz evinin çatısında kendini asarak intihar etti.

Son günlerde Beykoz’da yaşanan intihar vakalarına bir yenisi eklendi. Beykoz Ortaçeşme Vakıftepe Mis Sokak’da yaşayan Mustafa Yılmaz isimli 30 yaşındaki vatandaş kendisini asarak intihar etti.

Bir kız bir erkek olmak üzere iki çocuk babası olduğu öğrenilen Mustafa Yılmaz’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde çalıştığı bilgisine ulaşıldı. Annesi tarafından evin çatısında kendini asmış olarak bulunduğu ifade edilen Mustafa Yılmaz’ın son günlerde borç sorunlarıyla uğraştığı ve beş yıl önce ise eşinden boşandığı kaydedildi.

Haber verilmesi üzerine olay yerine emniyet ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri Mustafa Yılmaz’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Mustafa Yılmaz’ın intihar etmeden önce bir mektup yazdığı, intiharından sonra bu mektubu ise olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı'nın elinden aldığı ifade edildi.

Beykoz Cumhuriyet Savcılığı’nın olay yerinde yapmış olduğu inceleme sonrasında Mustafa Yılmaz’ın cansız bedeni adli tıp morguna kaldırıldı.

Haber Merkezi

 

Beykoz'da dereye uçmadan önce kamyondan böyle atladı
Önceki Beykoz'da dereye uçmadan önce kamyondan böyle atladı
Beykoz Millet Bahçesi'ne mahkemeden durdurma kararı
Sonraki Beykoz Millet Bahçesi'ne mahkemeden durdurma kararı