Beykoz’da sokak hayvanları aç kalmadı

  • Güncelleme: 18.04.2020 20:33
  • Okunma: 6415 kez
  • Yorum: 1
Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı Beykoz’da kedi ve köpekler için sokaklara mama bırakıldı.
Beykoz’da sokak hayvanları aç kalmadı

Akteş Hayvanseverler Platformu gönüllülerince Beykoz ormanlarında sokak hayvanlarının aç kalmaması için çalışma başlatıldı. Gönülllüler, belirlenen noktalara mama ve su bıraktı.

Akteş Hayvanserverler Platformu adına Nebile Muhsin yaptığı açıklamada, 40 kişilik bir ekiple sokak hayvanlarına mama verdiklerini söyledi.

Platformadan yapılan açıklamada "Kedileri ve köpekleri bugün de unutmadık. Onları beslememiz gerekiyor. Salgın nedeniyle sakinliğin yaşandığı yerleşim yerlerinde kedi ve köpeklerin beslenmesinde zorluk çektiğini gördük. Onlara yem veriyoruz." ifadeleri kullanıldı. 

Muhsin, mama dağıtımı için gerekli izinleri aldıklarını vurgulayarak, ilgili yetkililere teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

murat meriç (5 ay önce)

geçen sene beykoz belediyesinin beyaz masasını defalarca aradı m kaydım vardır dedimki burdaki yaşayan kedi köpekler aç bulunduğum bölge örnekköy insanlar hayvanlara ilgisi yok ne mama ne bir kap su koyuyorlar .isterseniz siz her sokağa mama kapları koyun iterseniz mamayı siz bana verin ben sokak sokak dolaşır ama kaplarına koyarım dedim red edildi cevap verme tenezzülünde bile bulunmadılar.bu yüzden beykoz belediyesi bu hususta zayıf.

Yorum Yaz