Güncel

Beykoz'da Skandal!!! Kulüp Başkan'ından galiz sözler

Beykoz'da Skandal!!! Kulüp Başkan'ından galiz sözler
2014.10.11 00:00
| | |
6088

Anadoluhisar Spor Kulübü Başkanı Adem Deniz, Beykoz Belediyesi Başkanı Yücel Çelikbilek için galiz sözler sarf edince, BİSK Başkanı Abdullah Yümsel, Kulübün düzenlediği yat gezisini protesto etti.

Abdullah Yümsel'in ardından koşan Gökhan Taneri Vural da ikna etmeyi başaramayınca, Yümsel toplanma alanını terk etti. Başkan Adem Deniz'in ise alana gelen yerel basın mensuplarına hiç çekinmeden Başkan Yücelbilek hakkında söylediği sözleri tekrar ettiği görüldü. Dost Beykoz da BİSK Başkanı Yümsel'in ardından, diğer basın mensuplarına karşı da yüzü kızarmadan Başkan Çelikbilek hakkında hakaret dolu sözlerini söylemeye devam eden Adem Deniz'i protesto etti ve davetli olduğu tekneye binmedi.

Anadoluhisarı İdman Yurdu, 1913 yılında sportif faaliyetlerine başlamış bir semt kulübü. Yalnızca Türkiye'de değil, 100 yılı aşkın geçmişiyle dünyada da sayılı kulüplerin arasında yer alan Anadoluhisarı İdman Yurdu’nun temiz yüzü, Kulüp Başkanı Adem Deniz'in skandal sözlerinin ardında kaldı. Beykoz'un yerel basınının yanısıra sporla ilgili olan pek çok önde gelen ismin davetli olduğu bir yat gezisi düzenleyen Kulüp, Anadoluhisarı'nda bulunan iskele önünde Başkan Adem Deniz'in evsahipliğinde konuklarını karşılamaya başladı. Gezinin başlamasına az bir süre kala iskelede bir araya gelen BİSK Başkanı Abdullah Yümsel ve Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Adem Deniz, bir süre sohbet etti. Sohbet sırasında Anadoluhisarı Spor Kulübü'nün bir dernek binası edinmesi konusuna gelindiğinde ikili arasında şu diyalogun yaşandığına tanık olundu:

Adem Deniz: Ben o binayı yapacağım

Abdullah Yümsel: Yapacaksın ama bunun belli bir prosedürü var.

Adem Deniz: Benim adım Adem Deniz ise ben o binayı yapacağım. Yapacağım ve sonra da …..

Abdullah Yümsel: Ayıptır, sana yakışıyor mu bu sözler?

Adem Deniz: Ben yaparım dersem yaparım!

Abdullah Yümsel: Kaç yaşına gelmiş insanlarız. Bu şekilde konuşmak sana yakışmıyor. Hangi görüşte olursak olalım, yakışmıyor. Ayıp ediyorsun

Adem Deniz: Ben yapacağım, göreceksin! Onun iznine de ihtiyacım yok!

Abdullah Yümsel: Saygısızlık yapıyorsun!

Adem Deniz: 102 yıllık bir Kulübe saygı duymayana, ben de saygı duymam!

Abdullah Yümsel: Sen böyle yapınca şimdi benim içimden bu tekneye binmek geçmiyor ki... Binmem ben bu tekneye! Ben gidiyorum!

Adem Deniz: Güle güle...

Henüz geçtiğimiz hafta TAÇSPOR ile yapacakları müsabaka öncesi sitesine "Müsabakanın Spor Ahlakına ve Kültürüne yakışır şekilde Sağlıklı geçmesini temenni ederiz" diye yazan Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü'nde Başkanlık makamında oturan bir kişinin, bir Belediye Başkanı için galiz sözler etmesi tepkiyle karşılandı. Dost Beykoz Haber Müdürü Ferdi Güngör, yaşanan skandal olaya tanık olmasının ardından olay yerini terk ederken, BİSK Başkanı Abdullah Yümsel'in de Güngör’ün de moralinin bir hayli bozuk olduğu gözlendi.

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Adem Deniz ise beraberindeki davetlileri ve basın mensuplarıyla birlikte, hiçbir şey olmamış gibi tekne gezisine çıktı ve geceye devam etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü, Adem Deniz, Abdullah Yümsel

reklam
1 Yorum
Beykozsevdalısı12.10.2014 21:29:58

Beykoz spor camiasına yakşmayan bu tur davranışları esefle kınıyorum.Spor dostluk kardeşlik ve en onemlisi guzel ahlak gerektirir.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"