Beykoz'da siyasiler ikinci gün bayramlaştı

  • 0
  • 6681
Beykoz'da siyasiler ikinci gün bayramlaştı
Beykoz'da siyasiler ikinci gün bayramlaştı
Beykoz'da siyasiler ikinci gün bayramlaştı
Beykoz'da siyasiler ikinci gün bayramlaştı

Beykoz'un iki siyasi partisi CHP ve Saadet Partisi, teşkilatlarıyla bayramın ikinci gününde bayramlaştı.

Koronavirüs tedbirlerinin uygulanmadığı ilk Ramazan Bayramı'nda Beykoz'da faaliyetlerini sürdüren siyasi partiler ilçedeki mensuplarıyla ikinci gün bayramlaştı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, İlçe Başkan Yardımcıları, komisyon üyeleri ve parti mensuplarıyla parti merkezinde bir araya geldi.

Bayramlaşma programında konuşan İlçe Başkanı Aydın Düzgün, "Ülkemiz zor günlerden geçiyor. En kötü karanlığın bile bir sabahı var. Maalesef güzel günler yaşamıyoruz ama biraz önce söyledim. Güzel günleri hep beraber göreceğiz." dedi.

"Bu nasıl olacak? sorusunun en büyük cevabı sizlersiniz. Bu güç CHP gücü sıradan bir güç değil, 100 yıl önce vardı. Yine olacak. CHP'ye her koşulda inanan, güvenen, peşinde koşan kardeşlerimiz, sizlersiniz. İyi ki varsınız. Sizlerden ricam etkinliklerimize elinizden geldiğince katkı vermeniz. Siz gelmezseniz mutlaka birini yönlendirin" ifadelerini kullanan Düzgün, konuşmasını şu ifadelerle sürdürdü:

"Türkiye Kasım'da seçime gidecek"

"Her an 'seçim' lafını duyabiliriz. Çünkü lafı çok dolandırıyorlar. Eforları da bitmiş durumda, fırsatını bekliyorlar. Bu kararı er ya da geç mutlaka alacaklar. Genel Başkanımızın tahmini Kasım gibi seçim olması. Sizlerden ricam, bir olalım, beraber olalım, iri olalım. Parti içi sorunları yine beraber konuşalım. Bir sonraki hafta örgüt toplantısı da düzenleyeceğiz. Artık tek bir hedefimiz var o da bu tek adam rejimini indirmek"

Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı da bayramlaşmak için Kavacık'ta bulunan ilçe merkezinde bir program düzenledi.

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Adnan Tüzün, Beykoz İlçe Başkanı Muammer Koç, Yetim Vakfı Beykoz İlçe Temsilcisi Şeref Kaçmaz, yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katıldığı programda GİK Üyesi Ahmet Tüzün, bir konuşma yaptı.

Tüzün, pandemi sürecinde fiziki olarak bir araya gelemedikleri Beykoz İlçe Teşkilatı ile yeniden bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tutulan oruçların kabul olmasını diledi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Muammer Koç, Ramazan ayının başı mağfiret, ortası mağfiret ve sonunun cehennem azabından kurtuluş olduğunu söyledi.

Koç, "Allah tekrarını nasip eylesin. Tüm partililerimizin ve Beykozlu hemşerilerimizin Ramazan Bayramı mübarek olsun” dedi.

Haber Merkezi

Pandemi molasındaki Beykoz Bisiklet turu yeniden
Önceki Pandemi molasındaki Beykoz Bisiklet turu yeniden
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz