Beykoz'da siyasi partilerden sağ duyu açıklamaları

  • 0
  • 2210
Beykoz'da siyasi partilerden sağ duyu açıklamaları

Beykoz'da siyasi parti ilçe başkanlarından itiraz sürecine ilişkin peş peşe açıklamalar geldi. Başkanlar, taraflarını oylarına sahip çıkmaya davet etti.

Beykoz'da siyasi parti ilçe başkanlarından peş peşe açıklamalar geldi.

AK Parti İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, her oyun doğru tespit edilmesi için yasal sürecin devam ettiğini söyledi.

Ayduğan, "Yapılmaya çalışılan algı yönetimine karşı bir açıklama yapma gereği doğmuştur. İlçe başkanlığımızca birçok sandıkta hukuka aykırılıklar tespitler edilmiştir. Bu tespitlere ilişkin hukuki süreç başlatılmıştır. Milli irademizin yerini bulması, her bir oyun doğru tespit edilmesi için yasal süreç devam etmektedir." dedi.

CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan da yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"AKP'nin süreci yavaşlatmaya ve geciktirmeye yönelik girişimleri sürüyor. Bütün süreci yakından takip ediyoruz. Beykoz'umuzda Belediye Başkanımız Sayın Alaattin Köseler ve meclis üyesi arkadaşlarımız görevlerine başlayana kadar belediye emekçisi arkadaşlarımızı usulsüz hiçbir işin içerisinde olmamaya ve Beykozlulara karşı görevlerini layıkıyla yapmaya davet ediyorum. Belediye içerisinde bugünlerde usulsüz, ihmali veya kasti olarak konusu suç teşkil eden işlere karışan kişiler hakkında da hukuki süreçleri başlatarak sonuna kadar takipçisi olacağız. Beykoz'un ve Beykozluların hakkını sonuna koruyacağız."

Haber Merkezi

Beykoz'da mahalle mahalle 2024 seçim sonuçları
Önceki Beykoz'da mahalle mahalle 2024 seçim sonuçları
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz