Beykoz'da siyasi partiler teşkilatıyla bayramlaştı

  • 0
  • 3997
Beykoz'da siyasi partiler teşkilatıyla bayramlaştı
Beykoz'da siyasi partiler teşkilatıyla bayramlaştı
Beykoz'da siyasi partiler teşkilatıyla bayramlaştı
Beykoz'da siyasi partiler teşkilatıyla bayramlaştı
Beykoz'da siyasi partiler teşkilatıyla bayramlaştı

AK Parti ve CHP, Beykoz'da ilçe merkezlerinde düzenledikleri programlarla teşkilatlarıyla bayramlaştı.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı ve CHP Beykoz Örgütü Kavacık'taki ilçe merkezlerinde düzenlenen programlarla partilileriyle bayramlaştı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nın geleneksel bayramlaşma programı Kurban Bayramı'nın 2. gününde gerçekleşti. Burada partilileriyle bir araya gelen teşkilat mensupları hasret giderdi.

Kavacık'taki ilçe merkezinde düzenlenen bayramlaşmaya AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gıyaseddin Gergin, İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Elif Yaşaroğlu, Beykoz İlçe Başkanvekili Hayrettin Yanık, Kadın Kolları Başkanı ve Beykoz Belediyesi Meclis Başkanvekili Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Sağlam ile Feruz Kutsal'ın yanı sıra meclis üyeleri, mahalle temsilcileri, bazı muhtarlar ve partililer katıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ise koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle programa katılamadı. Dilmaç'ın evinde istirahat ettiği kaydedildi.

Bayramlaşma programında partililere hitap eden İl Başkan Yardımcısı Gıyaseddin Gergin, aynı yöne bakıldıkça uzaklıkların önemi olmadığını, AK Parti'nin Misak-ı Milli sınırlarını aşan kardeşlik ve birliktelik bağına sahip olduğunu kaydettiği konuşmasında, "Misak-ı Millî’nin dışında Beykozumuzun herhangi bir köyünde mesafe fark etmeksizin eğer ki birbirimizi anlıyor ve aynı ufka bakıyorsak birbirimize yakınız demektir. Bu yakınlık bizi bir ve beraber tutar. Bayramlar da bunlardan biri." ifadelerini kullandı.

Paylaşıldığı kadar insanın zengin olduğunu ve paylaştıkça büyüyen bir memleket olduğunu söyleyen Gergin, "Şimdilerde ‘Ben, benim’ diyen medeniyetlerin evladı olmadık. ‘Biz’ diyenlerden olduk. ‘Bunlardan olmaz, hayalin peşinden koşuyorlar’ dedikleri esnada birbirimize inanarak yürüdük. Kimi zaman kapatma davaları ile karşılaştık hep birlikte yılmadık. Adalet dedik, memleket dedik, millet dedik. En son 15 Temmuz’u yaşadık. Darbeyi gördük. Hep birlikte inanarak, el ele darbenin üstesinden geldik. Biz buyuz ve bu olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Konuşmaların devamında AK Parti Beykoz İlçe Başkanvekili Hayrettin Yanık, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Karaçam da söz alarak etkinliğe katılanların bayramını tebrik ederek nice bayramlarda bir arada olmayı dilediklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından parti yöneticileri ile teşkilat mensupları tek tek bayramlaştı.

CHP Beykoz İlçe Örgütü de AK Parti ile aynı saatte Kavacık'taki İlçe Merkezi'nde düzenlenen bayramlaşma etkinliğinde parti üyeleriyle bir araya geldi.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Parti Meclisi Üyesi Av. Sevgi Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz'ın yanı sıra meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve partililer katıldı.

İlçe Başkanı Aydın Düzgün burada yaptığı konuşmada, parti olarak iktidara yürüdüklerini 2023 yılında yapılacak seçimlerde Türkiye'nin CHP iktidarıyla refahı yüksek bir seviyede yürüyüşüne devam edeceğini ifade etti.

Düzgün, etkinliğe katılan partililerin Kurban Bayramını da tebrik etti. Konuşmanın ardından misafirlere etli pilav, ayran ve tatlı ikram edildi.

Haber Merkezi

Beykoz'da zor gece.. su baskınları ve şimşekler
Önceki Beykoz'da zor gece.. su baskınları ve şimşekler
Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Sonraki Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz