Kültür

Beykoz'da Simge'yi 30 bin kişi dinledi

Beykoz'da Simge'yi 30 bin kişi dinledi
23.09.2017 22:33
| | |
9379

Foto galeri

Tarihi Beykoz Çayırı'nda 'Toplu Sünnet' organizasyonu sonrasında sahne alan Simge Sağın'ı 30 bin kişi dinledi.

Yaklaşık 6 sene önce "Yeni Çıktı" albümüyle müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Simge, Tarihi Beykoz Çayırı'nda yaklaşık iki sene sonra ilk kez konser veren sanatçı oldu.

Toplu Sünnet organizasyonu çerçevesinde Beykoz'a gelen Simge tam bir saat boyunca tarihi çayırda bir araya gelen vatandaşları doyasıya eğlendirdi.

Müzik camiasına 'Miş miş' şarkısıyla geçtiğimiz yıllarda piyasayı alt üst eden Simge Beykoz'da da bir birinden güzel şarkılarını seslendirdi.

Kamera, Miş miş, Bip bip, Yankı, Vicdanın Affetsin, Misafir, gibi parçalarını da seslendiren Simge yeni sünnet olan minikler içinde Prens Prenses şarkısını seslendirdi.

Konser sırasında kaybolup sahneye gelen çocuklarla da yakından ilgilenen Simge, minik Zümre ile bir şarkısını da birlikte söyledi.

-"Çocukları gerçekten çok seviyorum"

Konser süresince minik çocuklarla da yakından ilgilenen Simge, "Allah kısmet ettiği zaman bende bir çocuk sahibi olmak istiyorum. Çocukları gerçekten çok seviyorum" ifadelerini kullanırken, uzun zamandır görüşmediği kuzeniyle de Tarihi Beykoz Çayırı'nda düzenlenen konser sırasında görüşme fırsatı buldu.

Bu sırada kısa süreli duygusal anlar yaşayan genç sanatçı Simge Sağın, "Ne olur sevdiklerinize sık sık onları sevdiğini söyleyin. İş yoğunluğunu bir kenara bırakın ve seviyorum diye söyleyin" dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel haber, Simge Sağın, Tarihi Beykoz Çayırı, Toplu Sünnet, Konser, Seni Vicdanın Affetsin, Kamera

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"