Yaşam

Beykoz'da sezonu Ahmet Eymen açtı

Beykoz'da sezonu Ahmet Eymen açtı
21.07.2015 16:30
| | |
18959

Foto galeri

Havaların ısınmasıyla başlayan sünnet mevsiminde açılışı AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu üyesi Büşra Şen’in 4 yaşındaki kardeşi Ahmet Eymen Şen yaptı.

Ahmet Eymen’in Beykoz Belediyesi Hobi Bahçesinde yapılan sünnet düğününe AK Partili üst düzey yöneticiler ve ailenin Gümüşsuyu mahallesindeki çok sayıda komşusu ve sevenleri katıldı.

Yaklaşık 300 kişin ağırlandığı sünnet düğününe; AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Beykoz Samsunlular Derneği Başkanı Ömer Altun ve Yönetim Kurulu üyeleri de ilgi gösterdi.

Şen Ailesini bir araya toplayan sünnet düğünü Paşabahçe Talebe Yurdu görevlilerinin okuduğu Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlarken, daha sonra tüm İslam Alemi ve sünnet olarak erkekliğe ilk adımını atan minik Eymen için dua edildi.

Konuklarını kapıda karşılayan AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve Dost Beykoz yazarı Büşra Şen, İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve yardımcıları Kaşıtoğlu ve Öztürk’e katımları nedeniyle teşekkür ettiğini ifade ederken, sünnet düğünü nedeniyle aile olarak da bir araya gelmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Başkan Çelikbilek ve beraberindekiler, salona girişlerinde sünnet çocuğu Ahmet Eymen’in yanına giderek onu tebrik ettiler. Daha sonra diğer konuklarla sohbet eden Başkan Çelikbilek’e düğünde evde yapılan baklava ikram edildi. Baklavayı çok beğenen Başkan Çelikbilek, beraberindekilere; ‘bir daha bulamazsınız yiyin’ diye tavsiyelerde bulundu.

Masasındaki Gümüsşuyu Mahallesi vatandaşlarına, sorulan sorular üzerine yapmış oldukları çalışmalardan da söz eden Başkan Çelikbilek, Ahmet Eymen’in babası Kemalettin Şen’i de tebrik etti.

Şen Ailesi tek erkek çocukları olan Ahmet Eymen’in sünnet düğününde konuklarına pilav, tavuk, ev baklavası ve ayran ikram etti.

Haber Merkezi   

Anahtar Kelimeler: Beykoz, AK Parti, Sünnet, Ahmet Eymen Şen, Büşra Şen, Düğün, Yücel Çelikbilek, Mustafa Gürkan, Muharrem Kaşıtoğlu, Hobi Bahçesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"