Beykoz'da sekiz kişi gözaltına alındı

  • 0
  • 27046
Beykoz'da sekiz kişi gözaltına alındı

Beykoz'un değişik bölgelerinde yapılan uyuşturucu operasyonlarında sekiz kişi göz altına alındı.

Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu satıcılarına yönelik eş zamanlı şafak operasyonu operasyon düzenledi. Operasyonda 8 şüpheli gözaltına alındı.

Üsküdar Şehit Polis Memuru Mehmet Şevket Uzun Çevik Kuvvet yerleşkesinde toplanan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Büro Amirliği'ne bağlı ekipler saat 04.00 sıralarında konvoylar halinde Beykoz'a doğru yola çıktı.

Ekipler çok sayıda adrese eş zamanlı baskın yaptı. Baskın yapılan adreslerden birisi de Çiftlik Mahallesi Akılçelen Sokak'taki 2 katlı bir müstakil ev oldu. Operasyon kapsamında narkotik ekipleri, özel harekât polislerinin desteğiyle eve girdi. Bazı özel harekât polisleri bu sırada çevrede güvenlik önlemi alarak arama yaptı. Bir polis helikopteri de operasyona havadan destek verdi. 

ÇOK SAYIDA SİLAH ELE GEÇİRİLDİ

Beykoz Çiftlik Mahallesi’nde E.Y.’ye ait olduğu öğrenilen, iki katlı müstakil binaya özel harekat ekipleri şafak baskını yaptı. Adrese yapılan aramalarda, evin kiler bölümünde çok sayıda kurutulmuş esrar maddesi ele geçirilirken, narkotik köpeği “Night” müstakil evin bahçesinde dikilmiş köklü uyuşturucu maddesi buldu. Öte yandan adreste yapılan aramalarda çok sayıda tabanca ve uzun namlulu silah ele geçirildi. Yapılan aramaların ardından E.Y. göz altına alındı.

Operasyon kapsamında toplam 8 kişinin gözaltına alındığı öğrenilirken, bir miktar uyuşturucu madde ile çok sayıda silah ele geçirildiği belirtildi. Gözaltına alınanlar sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Haber Merkezi

Bağıra bağıra susmak
Önceki Bağıra bağıra susmak
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz