Beykoz'da, Şehit ve Gazi çocuklarına bayramlık sevinci

  • Güncelleme: 19.08.2017 17:22
  • Okunma: 4829 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen şehit ve gazi çocuklarına bayramlık dağıtımı bu bayramda gerçekleştirildi.
Beykoz'da, Şehit ve Gazi çocuklarına bayramlık sevinci

Beykoz Belediyesi, her bayram öncesi olduğu gibi, bu yıl da ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldürerek  100 kişiden oluşan Şehit ve Gazi çocukları olmak üzere toplamda 6 bin çocuğa bayramlıklarını hediye etti.

Bayramlarda hediye ettiği kıyafetlerle ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldüren Beykoz Belediyesi, bu bayram da yetim, öksüz, şehit ve gazi çocuğu ile ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık giysilerini dağıtmaya başladı. 

İBB Başkan Danışmanı Adem Sefer, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi HAKEDER Dernek Başkanı Ayşe Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, belediye birim müdürlerinin yanı sıra, başkan danışmanları da Sosyal Market’i  ziyaret ederek ailelerin ve çocukların bayramlık sevincine ortak oldu. 

- Çocuklar bayramlıklarını kendileri seçti   

Aileleriyle birlikte merkeze gelen çocuklar, ayakkabıdan pantolona, etekten tişörte kadar rengarenk giysilerle donatılan mağazada gönüllerine göre bayramlık giysilerini seçtiler.

- “Beykozlu çocukları sevindirdiğimiz için mutluyuz”

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Geçen yıl da bayram öncesinde binlerce yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuğumuzu giydirmiştik. Bir sene daha, buna yüzden fazla çocuk ilave ettik. Toplam 6 bin ihtiyaç sahibi çocuğumuzu, ayakkabısından elbisesine kadar yeni giysilerle donattık. Beykozlu çocukları sevindirdiğimiz için mutluyuz. Bir çocuğun gözünde sevinç pırıltısı görmek her şeye değer” dedi. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz