Beykoz’da seçim oldukça sakin

  • 0
  • 29779
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin
Beykoz’da seçim oldukça sakin

Beykoz’da 12 Haziran 2011 Milletvekili Genel seçimleri bazı bölgelerden gelen küçük çaplı sorunlarına haricinde oldukça sakın geçti…

Sabah saat 08:00 başlayan oy verme işlemi için sandık başlarına giden vatandaşlar daha önceki seçimlere oranla gayet sakin bir atmosferle karşılaştı…

Sabah 07:00’da 4 muhabiriyle yollara düşen Dost Beykoz sandıkları dolaşarak, seçimin nabzını tutarken siyasetçileri de sandık başında görüntüledi. Siyasi liderlerin meydanlardaki heyecanının sandık başlarında olmaması seçimin gayet sakin geçmesini beraberinde getirirken, çeşitli bölgelerde ise “sonuç belli” yorumları yapıldı.

Yücel Çelikbilek Soğuksu da oy kullandı…

Siyasi aktörlerden en erken harekete geçen yine her zaman olduğu gibi Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek oldu… Çelikbilek sabahın erken saatlerinde AK Parti teşkilatlarıyla kahvaltı yaptıktan sonra, Soğuksu Mahallesi’ndeki İlköğretim Okulu’nda oy verme işlemini gerçekleştirdi.

Özer Güneş 08:45’de sandık başındaydı…

Günün erken harekete geçen bir diğer ismi ise BBP İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Özer Güneş oldu… Çubuklu Mahallesi Atatürk İlköğretim Okulu 1116 nolu sandıkta oy kullanan Özer Güneş, sandık başına oğlu Alp Muhsin ve eşi  Zeynep Hanım ile birlikte gitti. Sandık Kurulu üyeleriyle el sıkışan Özer Güneş, seçimlerin Türkiye Cumhuriyeti için hayırlı olmasını diledi.

Muharrem Ergül Ziya Ünsel İlköğretim Okulu’ndaydı.

Beykoz Belediyesi eski Başkanı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşaviri Muharrem Ergül, Gümüşsuyu Mahallesi Ziya Ünsel İlköğretim Okulu 1202 nolu sandıkta oy kullandı… Sabah saat 09:00’da Eşi Ayşe Hanımla birlikte oy kullanmaya gelen Ergül, sandık kurulunu selamladıktan sonra oy kullanarak, “hayırlı olsun” dedi.

HAS Partili Yaşar Şahin Çavuşbaşı’nda oy kullandı.

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) İstanbul Milletvekili Adayı Yaşar Şahin’de 2 ay süren seçim kampanyasının ardından ikametgâhı olan Çavuşbaşı Ahmet Akça İlköğretim Okulu’nda oy kullandı. Sabah saat 09:30’da 1072 nolu sandıkta oy kullanan Şahin, okul kapısında yapmış olduğu açıklamada, seçimin gayet sakin ve güvenli bir ortamda geçtiğini ve sonuçlarında hayırlı olacağına inandığını belirtti.

Kayalıoğlu, Göksu Evleri’nde oy kullandı…

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Ayten Kayalıoğlu’da Göksu Evleri içindeki Şehit Er Ersin Güner İlköğretim Okulu’ndaki  1180 nolu sandıkta oy kullandı…Eşi, çocukları ve torunuyla birlikte sandık başına giden Kayalıoğlu, seçim çalışmaları sırasında ailesinden büyük destek gördüğünü ve oy kullanmaya da onlarla birlikte geldiğini kaydetti. Saat 10:30’da oyunu kullanan Ayten Kayalıoğlu, 12 Haziran 2011 Seçimleri’nin Türkiye’de değişimin önünü açacağını düşündüğünü belirtti.

İsmet Konca Çubuklu Atatürk İlköğretim Okulu

CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet Konca, Çubuklu Mahallesi Atatürk İlköğretim Okulu 1137 nolu sandıkta oy kullandı…  Oy verme işlemi için bir süre basın mensuplarını bekleyen Başkan Konca’ya oy verme işlemi sırasında Milletvekili adayı Ayten Kayalıoğlu ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti. Konca’nın oy kullandığı sırada ise saatler 11:15’i gösteriyordu.

Adem Sefer eşi ve annesiyle birlikte geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer’de ikamet ettiği Soğuksu Mahallesi’ndeki İlköğretim Okulu’nda oy kullandı… Saat 11:00 da oy vermek üzere okula gelen Başkan Sefer’in beraberinde annesi Güneş Sefer ve eşi Sibel Hanım vardı. 1436 nolu sandıkta oy kullanarak, seçimlerin hayırlı olmasını dilerken, zorlu bir maratonun sonuna geldiklerini ve kararı halkın vereceğini belirtti.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Sadık Ali Uslu Yalıköy

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanı Sadık Ali Uslu da oy kullanmaya eşi Meryem Hanımla birlikte geldi… Yalıköy Ahmet Mithat Efendi İlköğretim Okulu 1496 nolu sandıkta oy kullanan Başkan Sadık Ali Uslu oy kullanma sırasında önceliği eşine tanıdı… Sandık Kurulu üyeleri ile kısa süreli sohbet eden Başkan Uslu, “Allah memleketimiz için hayırlı etsin”dedi.

AK Partili Mustafa Öztürk İncirköy seçmeni…

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Öztürk’te oyunu İncirköy Mahallesi Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu’nda kullandı… 1282 nolu sandıktaki oy kullanma işleminin ardından Dost Beykoz’a kısa bir değerlendirme yapan Öztürk, seçimin beklediklerinden daha sakin geçtiğini Beykoz genelinde kısmı de olsa bazı sandıklarda yoğunluk olduğu bilgisinin kendilerine ulaştığını fakat genel anlamda seçimin güzel geçtiğini belirtti. Beykoz genelinde 625 sandıkta 177 bin seçmenin oy kullanacağını kaydeden Öztürk, seçim sonuçlarının önce ülkemize sonra Beykoz’a hayırlı olmasını diledi.

Meclis Üyesi Özkan Ayduğan Çubuklu

Beykoz Belediyesi’nin AK Partili Meclis Üyesi Özkan Ayduğan’da, CHP Beykoz İlçe Başkanı ismet Konca ve BBP Milletvekili Adayı Özer Güneş gibi Çubuklu Mahallesi Atatürk İlköğretim Okulu’nda oy kullandı… Özkan Ayduğan 1128 nolu sandıkta oy kullandı.

CHP’li Erdal Öztürk Su Ürünleri Meslek Lisesi

Beykoz Belediyesi CHP’li Meclis üyesi ve Dost Beykoz yazarı Erdal Öztürk’te Beykoz Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik ve Su ürünleri Meslek Lisesi’nde oy kullandı. Seçim sonuçlarına ilişkin tahmin yapmakta zorlandığını ifade eden Öztürk, 1224 nolu sandıkta oy kullandı.

HAS Parti Başkanı Salih Birinci Karlıtepe’de

Halkı Sesi Partisi (HAS Parti) Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci de Karlıtepe İlköğretim Okulu’nda oy kullandı… Milletvekili adayı Yaşar Şahin ile birlikte oy kullanmaya gelen Birinci, okul kapısında bir süre Gümüşsuyu Mahalle Muhtarı Ahmet Soylu ile sohbet etti. 1218 nolu sandıkta oy kullanan Salih Birinci, Sandık Kurulu üyeleriyle el sıkıştığı sırada saatler 12:00’ı gösteriyordu.

Haber Merkezi

Başkan Çelilkbilek’ten yeni mesajlar
Önceki Başkan Çelilkbilek’ten yeni mesajlar
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz