Beykoz’da sarhoş şoför paniği

  • 0
  • 23365
Beykoz’da sarhoş şoför paniği

Ortaçeşme Mahallesi Çifteçınarlar Mevki’nde 11 H numaralı Ortaçeşme-Ümraniye otobüsü yolda yürüyen yayaya çarptı. Şoförün uyuşturucu madde kullandığı iddia edildi.

İETT hatlarından Ortaçeşme ile Ümraniye arasında seyreden 11 H numaralı bir otobüs, peronlara girişte yolda yürüyen bir yayaya çarptı. Apar topar ambülansla Ümraniye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Süleyman Şahin adlı vatandaşın boynunda çatlak tespit edildi. Çarpmanın etkisiyle vücuduna cam parçaları da batan talihsiz vatandaşın tedavi altına alındığı öğrenildi. Öte yandan 11 H numaralı otobüs şoförünün yasadışı madde kullandığı iddia edildi. Ramazan ayında uyuşturucu alarak direksiyon başına geçen şoförün, yaya çarpmasının ardından, çevredeki vatandaşlar tarafından linç edilmek istendiği de kaydedildi.

İETT Hareket Amiri’nin beyanına göre, 11 H numaralı otobüsü kullanan şoför uyuşturucu içmiş. Direksiyon hâkimiyetini uyuşturucunun etkisiyle bir anda kaybeden şoför, bu sırada yolda yürüyen talihsiz vatandaş Süleyman Şahin’e arkadan çarpmış. Öte yandan Akbaba Caddesi’nde ikamet ettiği öğrenilen Süleyman Şahin’in sağlık durumunun iyi olduğu bilgisine ulaşılırken, uyuşturucu içtiği iddia edilen 11 H numaralı hattın şoförü için gerekli adli ve idari soruşturmanın da başlatıldığı kaydedildi.

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Halime ve Serdar Uraylı çiftinden TOFD’ye iftar sofrası
Önceki Halime ve Serdar Uraylı çiftinden TOFD’ye iftar sofrası
Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Sonraki Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz