Beykoz'da sağlık ve spor seferberliği

  • 0
  • 13577
Beykoz'da sağlık ve spor seferberliği
Beykoz'da sağlık ve spor seferberliği
Beykoz'da sağlık ve spor seferberliği
Beykoz'da sağlık ve spor seferberliği
Beykoz'da sağlık ve spor seferberliği
Beykoz'da sağlık ve spor seferberliği
Beykoz'da sağlık ve spor seferberliği

Yalnızca Dost Beykoz'un takip ettiği Yürüyüş Aşısı'na katılanlar, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile karşılaştı.

Beykoz Belediye Meclisi Sağlık Komisyonu Üyeleri tarafından temeli atılan ve Beykoz Belediyesi tarafından da desteklenen spor ve sağlık seferberliği, Hıdiv Kasrı'nda gerçekleştirilen Yürüyüş Aşısı ile başladı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile Meclis Üyeleri'nin de katıldığı yürüyüş sırasında Beykozlular, sürpriz bir isimle de karşılaştı. Görev süresi dolduktan sonra Beykoz'a yerleşen ve artık Beykozlu olan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sık sık yaptığı yürüyüşlerinin sonuncusunda, Başkan Çelikbilek ve Meclis Üyeleriyle bir araya geldi. Bir süre Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile de görüşen Abdullah Gül'ün ilçede başlatılan bu seferberliği beğendiği ve emek verenleri kutladığı öğrenildi.

Başkanlığını Emin Yavuz'un yürüttüğü ve Tuncer Dede, Gül Biçer, Gülay Demirel ile Hakkı Emanet'in üye olarak yer aldığı Beykoz Belediye Meclisi Sağlık Komisyonu, ilçede önemli bir işin başlangıcını yaptı. 'Sağlık için Spor; Spor için Sağlık' sloganıyla hareket eden komisyon üyeleri, Sağlık Aşısı adını verdikleri yürüyüş kapsamında Hıdiv Kasrı'nda Beykozluları buluşturdu. Beykoz Belediyesi'nin sponsorluğunda gerçekleştirilen yürüyüşe, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de katıldı. Eşofmanlarını giyerek Hıdiv Kasrı'na gelen Başkan Çelikbilek, burada hem yürüdü hem de vatandaşlarla bir araya geldi.

'Abdullah Gül ile karşılaştılar...'

Spora önem veren ve sık sık Beykoz Hıdiv Kasrı'na gelerek yürüyüş yaptığı bilinen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de sağlığına önem veren Beykozlulardan birisiydi. Başkan Çelikbilek'in liderlik ettiği grup ile karşılaşan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bu sırada Beykozlularla bir süre sohbet de etti. Projeyle ilgili bilgi aldıktan sonra Başkan Çelikbilek'e emek verenler adına teşekkür eden Abdullah Gül, bu sırada hatıra fotoğrafı çekinmek isteyen vatandaşların isteklerini de geri çevirmedi.

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Mezuniyet coşkusunda da adres: Beykoz
Önceki Mezuniyet coşkusunda da adres: Beykoz
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz