Beykoz’da sağlık çalışanlarının iftar buluşması

  • Güncelleme: 02.06.2017 20:17
  • Okunma: 12321 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları, geleneksel iftar yemeğinde buluştu. Yemekte yaklaşık bin dolayında personel vardı.
Beykoz’da sağlık çalışanlarının iftar buluşması

Beykoz Devlet Hastanesi yönetimi iftar yemeğinde hastane çalışanlarını ağırladı. Hastanenin en üst katında yer alan yemekhanedeki iftar yemeğine; İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği İdari Hizmetler Başkanı Doç. Dr. Yavuz Baştuğ, Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Beykoz Devlet Hastanesi Yönetici ve Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, Başhekim Yardımcıları Dr. Abdurrahman Besler, Dr. Oğuz Ayhan, Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Yaşar Çelik ve Uzman doktorlardan, genel cerrah Erol Akköse ve Gökhan Dedeoğlu gibi isimler katıldı.

Hastane Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu, personel olarak bir araya gelip, Ramazan’ın güzelliğinden istifade etmeye çalıştıklarını ifade ettiği geceye Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık da yemek sonrası katıldı.

İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği İdari Hizmetler Başkanı Doç. Dr. Yavuz Baştuğ, Hastane Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu ve diğer yöneticilerle bir süre sohbet eden Kınık, Beykoz Devlet Hastanesi personelinin de Ramazanını tebrik etti.

Beykoz Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdiresi Nurten Önde, Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdiresi Necibe Köse ve Erenköy Fizik Tedavi Hastanesi Müdürü Halis Demir’inde hazır bulunduğu iftar yemeğine hastane personeli aileleriyle birlikte katıldı.

İftar yemeğinde iş stresinden bir nebze olsun uzaklaşan hastane çalışanları ailece birbirleriyle tanışma fırsatı bulurken, masaya servise alışık olmayan Beykoz Devlet Hastanesi’nin az sayıdaki mutfak personeli de eksiksiz bir iftar yemeği verebilmek için canla başla mücadele etti.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Süleyman Erdoğdu, iftar sonrası katılımları nedeniyle kendi personeline teşekkür ederken, birlikte akşam namazını eda ettiği Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ı da, Dr. Yavuz Baştuğ ile birlikte aracına kadar uğurladı.

Haber Merkezi

   

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz