Beykoz'da sağanak etkili oldu yıldırım düştü

  • Güncelleme: 22.03.2021 20:58
  • Okunma: 5901 kez
  • Yorum: 0
Öğleden sonra Beykoz'un birçok noktasında etkili olan gök gürültülü sağanak sırasında ilçedeki bir eve de yıldırım düştü.
Beykoz'da sağanak etkili oldu yıldırım düştü

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü tarafından daha önce yapılan uyarılar sonrası Beykoz'un birçok noktasın şiddetli yağış aldı. Akşam saatlerinde başlayan sağanak gök gürültüsüyle birlikte Beykoz'da da etkili oldu.

Şiddetli sağanak yağmur nedeniyle dışarıda olan vatandaşlar zor anlar yaşarken, bazıları otobüs duraklarına ve dükkanlara sığındı.

Beykoz Yenimahalle Mahallesi Ebegümeci Sokak'taki bir eve yıldırım düştü.

Çevredekilerin ihbarı sonrası olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Küçük çaplı yaşanan yangında maddi hasar meydana geldi.

Çatı arasında çıkan yangın komşuların yardımıyla söndürülürken, yıldırım düştüğü sırada evde kimsenin olmaması can kaybını da önlemiş oldu. Olay sonrası çatının dışında ve iç kısmında maddi hasar meydana geldi.

Sağanak aralıklarla etkisini sürdürürken şiddetli lodosla birlikte vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Yarından itibaren ilçede kar yağışının da etkili olabileceği, vatandaşların dikkatli olması gerektiği konusunda yetkililer uyarılarda bulundu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Sağanak, Yıldırım

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz